Nigdemiz.com

Lise Öğrencileri Okula Ramazan Panayırı Kurdular

  • 14 Mayıs 2019
  • 141 kez görüntülendi.
Lise Öğrencileri Okula Ramazan Panayırı Kurdular

Şehit Serdal Güneş Anadolu İmam Hatip Lisesi Ramazan ayı dolayısıyla öğrencilerin eğlenceli zaman geçirmesi için Ramazan Panayırı kurdular. Kurulan panayırın ilk ziyaretçisi ise İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar oldu.

Niğde İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar Şehit Serdal Güneş Anadolu İmam Hatip Lisesinde Mübarek Ramazan ayının başlaması münasebeti ile düzenlenen Ramazan Panayırını ziyaret etti. Ramazanı anlamak, Ramazanı ruhuna uygun yaşamak ve Ramazan ayının öğrencilerde farkındalık oluşturmasını sağlamak için İHL Meslek Dersleri Öğretmeni Sümeyye Gül Abay tarafından Ramazan Panayırı düzenlendi.

Panayırın açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar, Şube Müdürü Ahmet Şenel, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Program öğrencilerin Kur’an-ı Kerim okuması ile başladı. Öğrencilerin yaptığı tiyatro gösterisi, İlahi dinletisi, yarışmalar, Ramazan bilmeceleri ve davul çalarak söylediği  Ramazan manileri ile sona erdi. Daha sonra davetliler İHL. Meslek Dersleri Öğretmeni Sümeyye Gül Abay ve İngilizce Öğretmeni Kübra Doğan Alçı tarafından hazırlanan Ramazan Sokağını gezdiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!