Nigdemiz.com

Maçın Giderlerini Milletvekilleri Karşılayacak!!!

  • 02 Ekim 2019
  • 3.657 kez görüntülendi.
Maçın Giderlerini Milletvekilleri Karşılayacak!!!

Birevim Elazığspor’un, Niğde Anadolu FK ile yapacağı maçın deplasman giderlerini Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık’ın karşılayacağı belirtildi.

Yaşanan bu gelişme ile maddi konularda bir süredir sıkıntı yaşayan bir çok spor kulübü de kendi bölgesinde seçilen vekillerden gelecek benzer haberleri beklemeye başladılar bile.

BU TÜM KULÜPLER İÇİN BİR ADIM OLABİLİR

Birevim Elazığspor’un sezonun 6. Haftasında karşılaşacağı Niğde Anadolu futbol Kulübü müsabakasının deplasman giderleri, Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık karşılayacak.

Maddi anlamda zor günler yaşayan Birevim Elazığspor’a bir destek de Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık’tan geldi.

KULÜBÜN SİTESİNDEN ELAZIĞ MİLLETVEKİLİNE TEŞEKKÜR

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden ve sezonun 6.Haftasında Cumartesi günü Niğde Anadolu Futbol Kulübü ile karşılaşacak olan Bordo-Beyazlı ekibimizde, bu deplasmanın tüm giderleri Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık tarafından karşılanacağı ile ilgili olarak

Birevim Elazığspor Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Niğde Anadolu Futbol Kulübü Maçı deplasman giderlerimizi karşılayacak olan değerli Milletvekilimiz Sayın Sermin Balık’a desteklerinden dolayı sevgi, saygı ve şükranlarımızı sunarız” ifadelerine yer verildi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ali TUNÇ dedi ki:

    Ben de Niğde Milletvekilleri karşılayacak sandım. Elazığ milletvekili Sermin Balık’a bizde teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.