Nigdemiz.com
Download Instagram Photos

Marmara NİĞDEF’ten 15 Temmuz Hassasiyeti

  • 18 Temmuz 2019
  • 807 kez görüntülendi.
Marmara NİĞDEF’ten 15 Temmuz Hassasiyeti

Marmara Niğde Dernekler Federasyonu (NİĞDEF) katkılarıyla, Niğdeliler olarak 15 Temmuz Şehitlerini Anma Kur’an Programı, yaklaşık 30 bin Niğdeli ve İstanbullu vatandaşların katılımıyla Büyük Çamlıca Camiinde gerçekleştirdi.

Üsküdar Müftülüğü ile birlikte,  Marmara NİĞDEF olarak katılım ve katkı sundukları programda 15 Temmuz da Şehidimiz Ömer Halisdemir olmak üzere Niğdeli 6 şehidimiz ve tüm şehitlerimiz için dualar okundu ve camii çıkışında ikramlar sunuldu.

Program Hakkında açıklamada bulunan Marmara NİĞDEF Başkanı Murat Çetin ve Başkan Vekili Nisani Başekin etkinlik ile ilgili şu bilgilere yer verdiler: “15 Temmuz öğle namazında gerçekleştirilen programda İstanbul Valisi Sayın Ali Yerlikaya İstanbul Müftüsü Mehmet Emin Maşalı, Önceki dönem vekilimiz Metin Külünk , Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Kızılay yetkilileri, STK başkanları, Niğdeli ve İstanbullu hemşehrilerimiz katılım sağlamışlardır. Her yıl Çamlıca camiinde tekrarını yapacağımız programda şehitlerimizi unutturmayacağız. Bu vesileyle 15 Temmuz da Şehitlerimize tekrardan Allah rahmet eylesin yaralılara acil şifalar versin diyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!