Nigdemiz.com

Milletvekili Gültekin Köyleri Ziyaret Ediyor

  • 13 Ocak 2020
  • 436 kez görüntülendi.
Milletvekili Gültekin Köyleri Ziyaret Ediyor

AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Ulukışla ilçesine bağlı köyleri ziyarette bulunarak halkın sorunlarını dinledi.

Ziyarette İlhan, Hasangazi ve Tekneçukur köylerinde başlayan Milletvekili Selim Gültekin, halkın dilek ve şikayetlerini dinlemek için vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde yoğun kar yağışın yaşandığı bölgede elektrik hatlarında sorunların yaşandığı söyleyen vatandaşlar milletvekiline şikayette bulunarak her yoğun kar yağışında çektikleri sıkıntıları anlattı.

Ziyaret ile ilgili açıklamada bulunan Milletvekili Selim Gültekin, ‘‘Yoğun kar yağışı nedeniyle 23 köyümüzde elektrik iletim hatlarında meydana gelen hasarlar giderilerek bütün köylerimize elektrik verilmiştir. Kapanan köy yollarımız açılarak ulaşımın aksamaması için gerekli tedbirler alınmıştır. Kapanan köy yollarımız için seferber olan Niğde İl Özel İdare personellerimize ve hasar oluşan elektrik iletim hatlarımız için yoğun gayret göstererek köylerimizin elektriğe kavuşmasını sağlayan MEDAŞ personellerimize teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.’’ dedi.

Ziyarette Milletvekili Selim Gültekin’e İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna, İl Genel Meclis Üyesi Mahmut Güven, Ulukışla AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Erdoğan eşlik etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.