Milli Takıma Niğde’den Bir Sporcu Daha - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Milli Takıma Niğde’den Bir Sporcu Daha

  • 18 Temmuz 2018
  • 186 kez görüntülendi.
Milli Takıma Niğde’den Bir Sporcu Daha

Niğdeli Atletizm sporcusu Aleyna Tok, Uluslararası 4th International Sprint ve Balkan Relay Cup yarışmalarındaki başarısı ile milli takıma girmeye hak kazandı.

Türkiye Atletizm Federasyonu 2018 faaliyet Programında yer alan Uluslararası 4th International Sprint ve Balkan Relay Cup yarışmaları 14-15 Temmuz 2018 tarihleri arasındaErzurum’da yapıldı.

Yapılan müsabakalar neticesinde Niğde den Milli Takıma bir sporcu daha verdik. Ülkemizi ve Niğde’mizi 2 sporcumuz Şevval Özdoğan ve Aleyna Tok 400 metrede ve 4×400 metre Bayrak yarışmalarında temsil ettik. 4×400 metre bayrak yarışmasında sporcumuz Şevval Özdoğan’ında bulunduğu (U) 20 Gençler bayrak yarışmasında Balkan 3.sü oldu. İlk defa Milli Takımda yer alan sporcumuz Aleyna Tok 400 metreyi 59:00 koşarak kendi yaş grubunda 2. Olurken (U18) bayrak yarışmasında Takım halinde 4. olarak tamamladılar. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Harun Turhan ilimize başarı ile dönen sporcularımız Şevval Özdoğan, Aleyna Tok’u ve Antrenörleri Ahmet Yavuzu tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!