MÜSİAD Niğde’den Fuara Davet - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

MÜSİAD Niğde’den Fuara Davet

  • 09 Kasım 2018
  • 183 kez görüntülendi.
MÜSİAD Niğde’den Fuara Davet

Müsiad Niğde Şubesi Başkanı Mücahit Umucu, şehrimizin iş çevrelerini bu sene on yedincisi düzenlenecek MÜSİAD EXPO Fuarı’na davet etti.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), 21-24 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul’da CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştireceği 17. MÜSİAD Uluslararası Fuarı’nın (MÜSİAD EXPO) hazırlıklarını sürdürüyor. İki yılda bir düzenlenen fuar, girişimcileri ve iş adamlarını bir araya getirmeyi, yerel ve küresel işbirliklerini artırmayı, ticari ortaklıkları geliştirmeyi, KOBİ’lerin yeni pazarlara açılmasına destek vermeyi, ihracatı artırmayı ve ihraç ürünlerinin çeşitlendirilmesine katkı sağlamayı hedefliyor.

AÇILIŞI CUMHURBAŞKANI YAPACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını yapacağı fuara, yurtdışından başbakan, bakan, diplomat, oda-kurum-kuruluş başkanları düzeyinde yoğun bir katılımın olması bekleniyor.

Fuar kapsamında, 124 ülkeden 8 bin iş adamı, 800’ü yabancı olmak üzere 1000 alım heyeti ve satın alma müdürlerinin katılımıyla ikili iş görüşmeleri programı gerçekleştirilecek.

En son 2016 yılında düzenlenen fuara 124 ülkeden 7 bin sanayici ve iş adamı katılmıştı.

NİĞDE, FUARA HAZIR

Müsiad Niğde Başkanı UMUCU: “Gerek üretimlerimizin arzını sağlamak ve gerekse de bu kıymetli ticari portaldan faydalanmak adına Niğdeli işadamlarımızın gidiş, dönüş, konaklama ihtiyaçları şubemizce organize edilmiş durumdadır. 15 Kasım Perşembe tarihi’ne kadar fuar ziyaret programına dahil olmak isteyen ziyaretçilerimizin bizimle irtibata geçmesi berekete vesile olacağı kanaatindeyim.” açıklamasıyla iş çevremize açık davette bulunmuştur.

MÜSİAD-NİĞDE/İLETİŞİM

Şahinali Mahallesi Emin Erişingil Bulvarı Mehmet Avcı Apartmanı A Blok Kat:1 No:2

TEL: (0 388) 232 20 50 – GSM:(0 531) 408 73 71- NİĞDE


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!