Nigdemiz.com
buy Instagram followers

Niğde Anadolu FK’nın Cezası Belli Oldu

  • 20 Eylül 2019
  • 428 kez görüntülendi.
Niğde Anadolu FK’nın Cezası Belli Oldu

 

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), geçtiğimiz gün Niğde Anadolu FK’yı ve bir sporcusunu disipline sevk etmişti. Niğde Anadolu FK’nın ve sporcusunun cezası belli oldu.

Buna göre; Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun 19.09.2019 tarih ve 11 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar şu şekilde belirtilmiştir:

SPOR KLÜBÜNE İHTAR CEZASI

Eyüpspor Kulübünün, 14.09.2019 tarihinde oynanan Eyüpspor – Niğde Anadolu FK TFF 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına,

FULBOLCUYA 3 MAÇ MEN, 3 BİN TL

Niğde Anadolu FK sporcusu Ramazan Övüç’ün, 14.09.2019 tarihinde oynanan Eyüpspor – Niğde Anadolu FK TFF 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında, ihraç sonrası rakip takım oyuncusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle 3 resmi müsabakadan Men ve 3.000.-TL Para Cezası ile cezalandırılmasına, Cezanın infazının çift sarı kart görmesi nedeniyle oynamaması gereken ilk müsabakayı takiben başlatılmasına Karar verilmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!