Niğde Dünya Kupası İzleme Sıralamasına Girdi - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Niğde Dünya Kupası İzleme Sıralamasına Girdi

  • 18 Temmuz 2018
  • 164 kez görüntülendi.
Niğde Dünya Kupası İzleme Sıralamasına Girdi

Dünya Kupası’nın başlamasıyla sporseverler, mobilde en çok takip edilen televizyon platformu TV+’ı 6 kat fazla izledi. Dünyanın en iyilerinin buluşma noktası olan TV+’ta Dünya Kupası’nı en çok izleyen dördüncü il ise Niğde oldu.

Hem evden hem de mobil cihazlardan izlenebilen TV+’ta Dünya Kupası şöleni yaşandı. Futbolseverler, Rusya’nın ev sahipliğinde düzenlenen turnuvayı TV+’tan takip etti. Dünya Kupası’nı TV+’tan takip eden iller arasında Siirt öne çıktı. Turnuvadaki mücadeleler en çok Siirt’te izlenirken, Niğde, Kahramanmaraş ve Tunceli’den sonra kupanın en çok izlendiği dördüncü şehir oldu.

Futbolun en büyük organizasyonu olan Dünya Kupası’nı, mobilde en çok takip edilen televizyon platformu TV+’tan izleyen sporseverlerin en çok ilgi gösterdiği maç ise final karşılaşması olan Fransa – Hırvatistan mücadelesi oldu.

6 KAT FAZLA İZLENDİ

Televizyon izleme deneyimini değiştiren TV+, Dünya Kupası boyunca ise 6 kat fazla izlendi. Rusya’daki organizasyonu evinin konforunda 4K Ultra HD kalitesiyle takip eden TV+’lılar, Dünya Kupası’yla ilgili aradıkları tüm bilgilere de tvplus.com.tr/dünya-kupasi/ adresinden ulaştılar.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!