Nigdemiz.com

Niğde Emniyetinde Rütbe Terfisi

  • 12 Temmuz 2018
  • 624 kez görüntülendi.
Niğde Emniyetinde Rütbe Terfisi

Niğde Kaçakçılık ve Organize (KOM) Şube Müdürü Arif Pehlivan, 3’üncü Sınıf Emniyet Müdürlüğü’nden 2’nci Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi etti. Bir üst rütbeye terfi eden Pehlivan Niğde Emniyet Müdür Yardımcılığı’na getirirdi.

7 yıldır Niğde Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan Pehlivan, Niğde’de bir çok başarılı operasyonlara da imza attı.

TOPLUMA KAZANIM SAĞLADI

Pehlivan, Çocuk Şubesi Müdürlüğü yaptığı sırada geliştirdiği bir çok projelerle bir çok genci kötü alışkanlıklardan kurtarmış ve toplumu kazandırılmasını sağlamıştı.

GENÇLERİ UYUŞTURUCUDAN ARINDIRDI

Güvenlik Şube Müdürlüğü de yapan Pehlivan, seçim dönemlerinde, seçimlerin Niğde’de huzurlu geçmesinde de emeği bulunuyor. Güvenlik Şube Müdürlüğünün ardından Niğde Kaçakçılık ve Organize Şube Müdürlüğünü getirilen Pehlivan, uyuşturucu operasyonlarında büyük başarılara imza attı. Yaptığı operasyonlarda yüklü miktarda eroin ve sigara ele geçirilirken, sokak satıcılarına yönelik yaptığı bir çok operasyonlarda ise Niğde’yi satıcılardan temizlenmesinde büyük emekleri bulunan Pehlivan, bir çok genci uyuşturucu batağından kurtarmasıyla tanınıyor.

FETÖ OPERASYONLARINDA BAŞARI

Pehlivan, öte yandan Fetullahçı Terör Örgütü’ne yönelik yürüttüğü operasyonlarda büyük başarılar gösterdi. FETÖ’nun Niğde yapılanmasını kısa sürede çözerek Türkiye genelinde terör örgütüne karşı yapılan operasyonlarda başarı gösteren müdürler arasında yer aldı.
Öte yandan Niğde emniyet müdürü yardımcısı 3’e çıktı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!