Niğde Esnaf Odaları Birliğinden Ulusal Hamle - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Niğde Esnaf Odaları Birliğinden Ulusal Hamle

  • 09 Ağustos 2018
  • 574 kez görüntülendi.
Niğde Esnaf Odaları Birliğinden Ulusal Hamle

Niğde Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği (NESOB) gerçekleştirmek için altyapısını tamamladığı proje ile Türkiye genelinde bulunan 81 ilin üye olan Tüm esnaf ve sanatkârlarına muhteşem bir hizmet sunmaya hazırlanıyor.

Niğde’den başlatılan bu proje ile Türkiye genelinde adeta bir merkezi esnaf ağı kurulacak. Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Birlik Başkanı Sayın Alim YEŞİL tarafından hayata geçirilen bu proje ile sadece Niğde değil Tüm Türkiye’deki Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Üyelerine hizmet sunulacak.

TUMESOB.COM NEDİR? ÖNEMLİMİDİR?

Konu hakkında açıklamada bulunan Niğde Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Alim Yeşil “Gelişmekte olan işlerini büyütmek isteyen Tüm Türkiye’deki Esnafa ve Kobilere Yatırım projelerinde ve tüm diğer hibe ve destek almaları için gerekli projelerinde Proje hazırlamalarında NESOB olarak Kamu, Üniversite ve Uzman Proje Ekibimiz ile destek oluyor projelerini hazırlıyoruz. Esnafımıza ve Kobimize ürün ve hizmet tanıtımlarında ulusal ve uluslararası arenada profesyonel pazarlama hizmeti sunuyoruz. Tüm esnaf ve Kobilerimizin ilanlarını ücretsiz yayınlamalarını sağlıyoruz. Alanında uzman ve profesyonel ekibimiz ile kesintisiz yönetim danışmanlığı, pazarlama ve tanıtım reklam hizmetleri sunuyoruz” dedi.

YENİ HİZMET VE PROJELER BURADAN DUYURULACAK

Proje ile Tüm Türkiye Esnaf ve Sanatkarlarımıza Kobilerimize Hizmet Sunmayı amaçlayarak Projeyi hayata geçirdiklerini belirten NESOB Başkanı Alim Yeşil yeni gelecek hizmetlerinde Tumesob.com ile tüm Esnaf ve Sanatkarlarımıza Sunulacağını belirtti.

BENDEVİ BAŞKAN’DA ONAYLADI

Proje Konusunda TESK Başkanı Sayın Bendevi Palandöken ile de yapılan istişareler neticesinde tumesob.com’un Tüm Türkiye Esnaf ve Sanatkarlarımıza Hizmet vermesi için NESOB başkanı Sayın Alim Yeşil Tarafından Proje hayata geçirildi.

MARKA ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK

Yeşil “Esnaf ve Sanatkarlarımıza & Kobilerimize Hizmetlerimiz Bununla sınırlı kalmayacaktır. Sürekli olarak Hizmet kalitemizi artırmak, Esnaf ve Sanatkarımızın kalkınması, aramızdan Dünyaya hitap eden markalar çıkması için çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!