NİĞDE SAĞLIK-SEN 24 HAZİRAN’I DEĞERLENDİRDİ - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

NİĞDE SAĞLIK-SEN 24 HAZİRAN’I DEĞERLENDİRDİ

  • 29 Haziran 2018
  • 955 kez görüntülendi.
NİĞDE SAĞLIK-SEN 24 HAZİRAN’I DEĞERLENDİRDİ

Sağlık-Sen Niğde Şube Başkanı Ebuzer Doğan, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi değerlendirdi: “Türkiye’de yine bir demokrasi şöleni yaşandı” dedi.

“Aziz milletimiz Başkanlık sistemine geçtiğimiz ilk seçiminde tercihini yine istikrardan yana kullanmıştır” diyen Sağlık-Sen Niğde Şube Başkanı Ebuzer Doğan sözlerine şöyle devam etti: “ 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi gerçekleştirilmiştir. Cennet vatanımız Türkiye’de yine bir demokrasi şöleni yaşanmış, aziz milletimiz Başkanlık sistemine geçtiğimiz ilk seçiminde tercihini yine istikrardan yana kullanmıştır. Şunu unutmayalım ki bu seçim tüm sonuçlarıyla hepimizin seçimidir. Seçim süreçleri son derece sağlıklı ve şeffaf bir şekilde milli iradenin tecellisi olarak kayıtlara geçmiştir.  Seçim sonuçları ülkemiz açısından birbirimize daha çok kenetlenmemiz gerektiğini, tercihlerimize saygı duyulması gerektiğini bir kez daha ortaya koymuştur. Bu nedenle birliğimizi, beraberliğimizi yaralamadan, artık önümüze bakmamız gerekir… Bu cennet vatanda kazanan herkes, kazanan Türkiye’dir… Cenabı-ı Hakk’ın takdiri ve hepimizin sağduyusu ile milletin evladı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilk turda Başkan seçilmiştir. Bu sayede ülkemiz üzerinde farklı hesapları olanların da hevesi kursağında kalmıştır. Şimdi önümüzde Yeni Türkiye’nin yeni hedefleri vardır.  Niğde Sağlık-Sen teşkilatı olarak bu kutlu yolculukta emeğin, alın terinin, memurların, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının yürekli sesi olarak yine var gücümüzle şehrimiz ve ülkemiz için çaba göstermeye devam edeceğiz. SAĞLIK-SEN Genel Merkezimizin Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere sözünü verdiği ve seçim sonrasına kalan başta yıpranma payı ve ek göstergelerimizin 3600’e çıkartılması konuları ile çalışma şartlarımızın iyileştirilmesine yönelik her türlü düzenlemeye yine aktif şekilde katılımcı olacağını kamuoyu ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

YİNELİYORUZ…

Yineliyoruz… Altını çizmekte fayda var. Bu seçimle kazanan hiç şüphesiz TÜRKİYEMİZ olmuştur, kazanan milletimiz olmuştur, kazanan Dünya mazlumları olmuştur, kazanan kamu çalışanlarımız olmuştur, kazanan sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımız olmuştur. Seçim sonuçlarımızın şehrimize, ülkemize, milletimize ve kamu çalışanlarımıza hayırlı, uğurlu olmasını dileriz.”


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!