Nigdemiz.com

Niğde Valisi ve Eşi, Valilik Konutunda Çocuk Misafirlerini Ağırladılar

  • 22 Mayıs 2019
  • 226 kez görüntülendi.
Niğde Valisi ve Eşi, Valilik Konutunda Çocuk Misafirlerini Ağırladılar

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ve eşi Dr. Çiğdem Olgun Şimşek Hanımefendi himayesinde koruyucu ailelere Valilik konutu bahçesinde iftar yemeği verildi.

Dün gece düzenlenen programın ev sahipliğini yapan Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ve eşi Dr. Çiğdem Olgun Şimşek Hanımefendi’nin yanı sıra iftar programına Niğde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Olgun Gündüz ile bakanlık temsilcileri, Niğde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Koca, Niğde’de ki koruyucu aileler ve beraberindeki ekip de katıldı.
VALİ AMCA VE EŞİNDEN DONDURMA İKRAMI

Düzenlenen iftar programında Valilik Konutunun bahçesi adeta bir çocuk bahçesi gibi oldukça renkli hale gelirken Vali ve Eşi çocuklara kendi elerliyle dondurma ikram ettiler, onlarla sohbet edip oyunlarına eşlik ettiler.

Çocukla, oldukça mutlu olduğu ve doyasıya eğlendiği gecen sonunda Vali Amcalarına teşekkür etmeyi de ihmal etmediler.

BAKANLIK TEMSİLCİLERİ DE İLGİLENDİ

Akanlık temsilcilerinin de katıldığı programda, Niğde’deki koruyucu aileler ve çocuklar ile ilgili olarak bilgiler alarak hem aileleri hemde çocuklarla sohbet etme fırsatı buldular. Hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmeyen katılımcılar gönüllerince bir gece geçirmenin keyfini çıkardılar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!