Nigdemiz.com

Niğde’de Dijitalleşme ve E-Ticareti Anlatacaklar

  • 10 Eylül 2019
  • 3.780 kez görüntülendi.
Niğde’de Dijitalleşme ve E-Ticareti Anlatacaklar

Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Yönetimi Semineri Niğde’de gerçekleşecek.

Günümüzün en büyük nimetlerinden ve ihtiyaçalrından olan dijital platformlar sektörel değişimlerinde içinde ciddi anlamda rol oynuyor. Bu kapsamda Niğde’de “Dijital Dönüşüm” başlığı altında bu alan ve değimle alakalı ne nedir ne değildirlerin konuşulacağı OBC TEK tarafından hazırlanan, ünlü alışveriş sitesi gittigidiyor.com, KOSGEB gibi 4 destekçinin de dahil olduğu oldukça kapsamlı bir seminer ilgisini çeken tüm sektörler temsilcilerini bekliyor olacak.

NE ZAMAN GERÇEKLEŞECEK

Niğde OSB Bölgesinde bulunan KOSGEB Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek olan seminer 21 Eylül 2019 Cumartesi günü saat 10.30’da başlayıp 15.30’da sona erecek.

SEMİNER İÇERİĞİ

Peki seminer içeriğinde neler yar alacak sorusunun cevabını buradan bulabilirsiniz: Dijital Dönüşüm başlığı altında Dijital Dönüşüm Nedir?,  Uygulamalar, Türkiye ve Dünyada Dijital Dönüşüm, İşletmenin Stratejisi ve Araçlar, Dönüşüme Ayak Uyduranlar, Dönüşüme Ayak Uyduramayanlar, Başarısızlık Nedenleri, Başarının Anahtarları ve Sürdürülebilirlik.

E- Ticaret başlığı altında ise; Dünyada Dün ve bugün E-ticaret, Rakamlarla internet, Rakamlarla e-ticaret, Dünyada E-ticaret Kanalları, Pazar Yerleri ve Trendler, Türkiye’de Dün ve Bugün E-Ticaret, Rakamlarla İnternet, Rakamlarla e-ticaret, Pazarın analizi, Pazarın gelişimi, Rakip/Meslektaş ayrımı ve analizi, Tüketici Analizi, Pazar Yerleri, E-ticarette Cephane, Sektörel Araştırma, Reklam & Tanıtım, Marka güveni – bilinirlik,  Party Yazılımlar, Entegre Olmak, Değişim, Sadık Müşteri ve Para kazanma.

Seminer kayıt için:

https://www.obctek.com.tr/dijital-donusum-ve-e-ticaret-yonetimi-seminer-kayit/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.