Nigdemiz.com
Download Instagram Photos

NİĞDELİ GENÇ KAYIPLARA KARIŞAN EŞİNİ ARIYOR

  • 08 Ekim 2019
  • 959 kez görüntülendi.
NİĞDELİ GENÇ KAYIPLARA KARIŞAN EŞİNİ ARIYOR

Müge Anlı canlı yayınına katılan Niğdeli vatandaş Nazmi Altan 15 gün önce evlendiği Sibel Altan’ın birden ortadan kaybolduğunu ve hala aradığını söyledi.

Annesi, eşi ve kayınvalidesi Niğde’de kaybolan Sibel Altan’ı aramak için ATV ekranlarındaki Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıktı. 18 yaşındaki Sibel Altan 3 Ekim’de 15 günlük gelinken evden ekmek almak için çıktı bir daha da geri dönmedi. İsmini vermek istemeyen bir seyirci Müge Anlı canlı yayınına bağladı ve Sibel’in 2 gün önce yanında olduğunu ancak şimdi nerede olduğunu bilmediğini söyledi. Müge Anlı canlı yayınında son dakika gelişmeleri yaşandı.

“TAKILARI ALIP GİTTİ”

Sibel Altan eşi Nazmi ile de kaçarak evlenmiş. Nazmi Bey, “Evet Müge Hanım anlaşarak kaçtık ve evlendik. Ben Ocak ayında görmeye gittim, istedik ama ailesi vermemişti. 2 hafta sonra Sibel “biz anlaşamayacağız, yapamayacağız” dedi, bitirdik. Sonra Kurban Bayramı’nından sonraki gün sosyal medyada yeniden konuştuk. Onun rızasıyla kaçtık. Dini ve resmi nikahımızı kıydık. Düğünden 15 gün sonra da evden takıları alarak gittik.” şeklinde konuştu.

SİBEL’İN AİLESİ EVLİLİĞE NEDEN İZİN VERMEDİ?

Sibel Altan’ın annesi Meral Hanım, “Babası ve kayınpederim “biz Kayseri’de oturuyoruz, Niğde gurbettir. Bu gurbette yapamaz” diyerek vermediler. Ben “kimseyi katmayacağım, vereceğim” dedim. Ben tekrar gelmelerini beklerken onlar kaçtı.”dedi.

. “O SABAH ÇOK İYİYDİK”

Nazmi Bey, “Evde kavga etmedik. Aksine çok iyiydik. O gün kendi eliyle ayakkabımı giydirdi. Kıyafetlerimi ütüledi, giydirdi. Öptü sarıldı işe gönderdi. Hatta yetmedi balkona çıktı el salladı.” dedi.

TELEFONDA KONUŞTUKLARI KİM?

Sibel Altan o akşam saat 20:20’de telefonunun mesaj uygulamasına girmiş herkesi engellemiş. Anne Meral Hanım, “Sonra bize bir numara geldi. Başkasına numara yazıyor “ben Sibel beni acil ara” diye yazıyor. Bize o şahıs attı numarayı. Ben de damadıma gönderdim. Aradı çocuk sadece sesini duyduk. Damadım konuştu” dedi.

Sibel Altan’ın eşi Nazmi Altan, “Bir çocuk çıktı. Sen kimsin dedim o ara eşime verdi telefonu. Eşimin sesini tanıdım. 3 kere “alo” dedi. Ben de cevap vermedim ve numarayı karakola götürdüm. Henüz oradan bir ses çıkmadı.” İfadelerini kullandı.

NAZMİ’NİN TELEFONDA KONUŞTUĞU KİŞİ CANLI YAYINA BAĞLANDI

Ben kendisini aradığımda yanımda hiç kadın yoktu. Onun kulakları şaşırmıştır. 2 gün önce Sibel yanımdaydı şimdi yanımda değil. Arkadaşı geldi aldı gitti. Arkadaşlarımızın vesilesiyle konuştuk tanıştık. Annesinin zorla evlendirdiğini, kalacak yerinin olmadığını söyledi. Hiçbir art niyet olmadan elimizden geldiği kadar yardım ettik. Yasin adında bir arkadaşı geldi aldı. Biletlerini de aldık. Kayseri’ye gittiler.

YASİN DE CANLI YAYINA BAĞLANDI

Yasin, “Müge Hanım böyle bir şey yok. Ben suç duyurusunda bulunacağım. O telefondaki arkadaşı tanımıyorum. Sibel 3 aydır hiç yanıma uğramıyor. Ben görmedim” diyerek iddiaları reddeddi.

Nazmi’nin telefonda konuştuğu İsmini vermek istemeyen izleyici, “3 gün önce Kayseri’de tanıştık. Evli olduğunu bilmiyordum. Bana ‘nişanlandım ayrıldım’ dedi. İkimizin de tanıdığı bir kadın arkadaşımız aracılığıyla tanıştık. Şuan nerede ne yapıyor bilmiyorum.” şeklinde konuştu.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!