Niğdeliler Meclisi Hiç Boş Bırakmıyor - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Niğdeliler Meclisi Hiç Boş Bırakmıyor

  • 12 Ekim 2018
  • 190 kez görüntülendi.
Niğdeliler Meclisi Hiç Boş Bırakmıyor

AK Parti Niğde Milletvekilleri Yavuz Ergun ve Selim Gültekin, meclisteki çalışmaların yanı sıra Niğde’den hayırlı olsun ziyaretine giden heyetleride kabul etmeye devam ediyorlar. Niğdeliler bu ziyaretleri ile meclisin en yoğun ziyaretçileri arasında bulunuyor.

İL GENEL MECLİSİ’NDEN HEP BİRLİKTE ZİYARET

İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminin ardından AK Parti’den milletvekili seçilen Yavuz Ergun ve Selim Gültekin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Niğde merkez ve ilçelerinde Özel İdare tarafından yapılan çalışmalar hakkında İl genel Meclis başkanı ve İl Genel Meclisi üyeleri, milletvekillerine bilgiler vererek fikir alışverişinde bulundular.Niğde Milletvekilleri Yavuz Ergun ve Selim Gültekin, İl genel Meclis Başkanı ve İl Genel Meclisi Üyelerine ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek; “ Niğde milletvekilleri olarak genel ve yerel yönetimler ile birlik, beraberlik içerisinde çalışacağız. İlimizin kalkınması adına var gücümüz ile hep birlikte ortak kararlar alacağız. Niğde’miz için bizler TBMM’de sizler de Niğde’de yoğun bir çalışma temposunda olacak. Sonuç itibari ile İlimizde güzel işler gerçekleştirmek için çaba sarf edeceğiz” şeklinde ifadelere yer verdiler. Gerçekleştirilen ziyaretin ardından AK Parti’den milletvekili seçilen Yavuz Ergun ve Selim Gültekin İl genel Meclis  Başkanı ve   Meclis Üyelerine Gazi Meclisi’ni gezdirerek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

HALİSDEMİR’İN KARDEŞİDE ZİYARET ETTİ

15 Temmuz Kahramanı Niğdeli Şehit Astsubay Ömer Halisdemir’in kardeşi ve bir akrabası da meclise  giderek Niğde Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunanlar arasında yer aldılar. Ergun ve Gültekin ise Soner Halisdemir, Ahmet Halisdemir ve İsa Tengiç’ e nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ettiler.

REKTÖR KARDA ORADAYDI

Hayırlı olsun ziyaretleri devam ettiği şu günlerde ziyaretçilerden birisi ise Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar oldu. Rektör’ün bu nazik davranışından dolayı memnun olduklarını belirten Milletvekilleri “Hocamıza nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dediler.

YÖK BAŞKANI İLE ÜNİVERSİTEYİ KONUŞTULAR

Kar’ın Milletvekilleri ziyaretinin ardından Ak Parti Niğde Milletvekilleri ve Rektör hep birlikte YÖK Başkanı Prof. Dr. M.A.Yekta Saraç’ı da makamında ziyaret ederek Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ile ilgili konular hakkında istişarelerde bulundular.

GENEL MÜDÜRLÜKTEN…

Ayrıca hayırlı olsun ziyaretlerinde sadece Niğde’den değil Ankara’dan da ziyaretçiler ziyaretlerini sürdürüyorlar.  Son olarak Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Ercan Turan’da bu ziyaretçiler arasında yer aldı.

TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ ve SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ

Hayırlı olsun ziyaretçileri arasında Niğde İl Tarım ve Orman Müdürü Asım Baş ve Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ahmet Demirkoparan ile birlikte gittiler.

NİĞDE DERNEKLERİ DE ORADAYDI

İstanbul Niğdeliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Şenol Bengü ve Yönetim Kurulu üyesi Can Duransu da en son ziyarette bulunanlar arasıns yer alırken, dernek yetkilileri derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verirlerken, Milletvekilleri de başarılar dilediler.

REKABET KURULU BAŞKANI HEMŞEHRİMİZ

Oldukça renkli ve keyifli geçen ziyaretlerden birisini de Niğdeli Hemşehrimiz Rekabet Kurumu İdari Koordinatörü Fatih Koçak gerçekleştirdi.

Niğde’den oldukça yoğun bir ziyaretçi kabul eden TBMM’ye ziyaretler önümüzdeki günlerde de sürecek.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!