Niğde’nin Aday Adaylığı’nda Son Durum - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Niğde’nin Aday Adaylığı’nda Son Durum

  • 02 Mayıs 2018
  • 645 kez görüntülendi.
Niğde’nin Aday Adaylığı’nda Son Durum

24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi öncesi Niğde’deki siyasi partilerde Milletvekilliği aday adayı başvuru yoğunluğu yaşanmaya devam ediyor.

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan Milletvekilleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Niğde’de Ak Partiden milletvekilliği Aday Adaylığı başvurusunda şuana kadar 22 kişi Milletvekili Aday adaylığı başvurusunda bulunurken, CHP’de 5 kişi genel merkeze müracaatta bulundu, MHP’de şuana kadar 3 kişi müracaatta etti, İyi Partide ise müracaatlar dün itibariyle başlamış olup şuana kadar resmi olarak kimsenin müracaatta bulunmadığı öğrenildi.

AK PARTİDE SÜRE BUGÜN SON

Ak Parti Aday Adaylık başvuru süresi bugün sona ereceği belirtilirken son aday adayı sayısı henüz açıklanmadı.

MHP’DE 5 ADAY ADAYI

Milliyetçi Hareket Partisinden Milletvekili Aday Adaylık müracaatlarının başladığı günden bu yana şuana kadar sadece 4 kişinin başvuru yaptığı belirtildi.

CHP’DE 5 BAŞVURU

Cumhuriyet Halk Partisinden Milletvekili Aday Adayı başvurusunda şuana kadar 5 kişi müracaat ederken CHP müracaatlar 8 Mayıs Salı günü sona eriyor.

İYİ PARTİ’DE DURUM

İYİ Partinin Milletvekilliği Aday aday başvuruları Pazartesi günü itibariyle başlamış olup şuana kadar henüz 1 Milletvekilliği aday adaylığı başvurusu olduğu belirtilirken, İYİ Parti’de sürpriz isimlerinde aday olacağı belirtiliyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!