Nigdemiz.com

Niğde’nin Yerlisi Türkiye’nin Millisi Olmaya Aday

  • 12 Aralık 2019
  • 2.112 kez görüntülendi.
Niğde’nin Yerlisi Türkiye’nin Millisi Olmaya Aday

Başlıkta yer alan ifade Niğde’nin köklü ve sürekli büyüyerek gelişen firması Küçüksüslü’nün Rüzgarnet markası için kullandığı en iddialı ifadelerinden biri olarak karşımıza çıkarken, ayrıca, taşınabilir modemi ile Türkiye genelinde Mobil olarak sınırsız internet hizmetini sunan tek marka olma özelliği de taşıyor.

Türkiye’nin taahhütsüz ve sınırsız interneti olan Rüzgarnet’in ilk ayağı olan Niğde’de hizmete girmesiyle birlikte basın lansmanı da yapıldı. Firmanın marka ve hizmet tanıtımını Rüzgarnet yetkilisi İbrahim Küçüksüslü ve Rüzgarnet satış Müdürü Şeyma Akkoyun gerçekleştirdi.

Ürün ve hizmet tanıtımında Rüzgarnet’in rakiplerine ve diğer büyük rakiplerine göre çok farklı sayılacak kendine has ve özel hizmetlerine de yer verildi.

ÖNCE NİĞDE, SONRA ADIM ADIM TÜRKİYE

Büyük rakiplerine rağmen oldukça yenilikçi ve iddialı bir kimliği ile Önce Niğde’de atılan adım yeni yıl ile birlikte önce bölgesel ve daha sonrada sırasıyla tüm Türkiye’de hizmet verecek.

KABLO VE ALTYAPI EKSİKLİĞİNİ UNUTUN

Ulusal internet servis sağlayıcı, alt yapı işletme lisansı ve STH lisanslı Niğde merkezli olan fakat tüm Türkiye’de hizmet veren Rüzgarnet internet tamamen kendi altyapısını kullanıp hız kaybına uğramadan evinize kadar internet hizmeti sunuyor. Üstelik bunu bakır kablolar ile değil doğrudan kablosuz antenler ile fiber hızda internet hizmeti verecek.

ŞU KADAR KADAR DEĞİL, NET HIZ GRANTİSİ

Rüzgarnet yetkilisi İbrahim Küçüksüslü, taahhütsüz ve sınırsız interneti olan Rüzgarnet’e taahhüt zorunluluğu olmayıp ister taahhütsüz, ister kullanım ve bir çok firmanın sözleşmelerinde yer alan “şu kadara kadar” hız sözü yerine “Net Hız” garantisiyle RüzgarNet hizmetlerinden tüm Türkiye faydalanabilir” dedi.

TAŞINABİLİR MOBİLDE TÜRKİYEDE İLK VE TEK

RüzgarLİFE taşınabilir modemimiz ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. RüzgarLİFE taşınabilir modeminiz ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun 4.5 G Hızında interneti kullanırsınız.  Türkiye genelinde MOBİL olarak sınırsız internet hizmetini sunan tek markayız.  4.5 G hızında internetinizi sınırsız olarak kullanabilirsiniz” dedi.

TEKNİK SERVİS VE MÜŞTERİ HİZMETLERİNDE İDDİALI

Rüzgarnet satış Müdürü Şeyma Akkoyun, ayrıca kullanıcıların genelde sürekli sorun yaşadığı teknik destek ve müşteri hizmetleri kapsamında çok farklı bir yapı ile diğer firma ve makalar da yaşanan aksaklıkları da ortadan kaldırdıklarını ifade etti.

HERTÜRLÜ HİZMET SEÇENEĞİ VAR

Rüzgarnet’in kullanıcı bazlı bir çok seçeneği olduğuna da değinen Rüzgarnet satış Müdürü Şeyma Akkoyun, “Binalara toplu sunum ve tarifeler, işletmelere özel paket ve hizmetler, kurumlar ve diğer işletmelerin hizmet kalitelerine göre her türlü destek ve hizmet bu sistemin içerinde yer alıyor” dedi.

ŞEHİT AİLELERİNE ÜCRETSİZ İNTERNET

Rüzgarnet yetkilisi İbrahim Küçüksüslü, tanıtım toplantısında birde şehit aileleri için müjde verdi.  İbrahim Küçüksüslü, açıklamasında ücretsiz veyahut, hizmetin devletin talep ettiği KDV oranı kadar kısmında, şehit ailelerinin sınırsızca kullanmalarını arzu ettikleri bir hizmet içinde çalışmalarını hassasiyetle yürüttüklerini söyledi.

(Haber: Murat Ümranlioğlu)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.