Ömür Demir Bahçeli Beldesine Talip - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Ömür Demir Bahçeli Beldesine Talip

  • 08 Kasım 2018
  • 1.036 kez görüntülendi.
Ömür Demir Bahçeli Beldesine Talip

Niğde’de Belediye başkanlığı seçimleri yaklaşırken AK Parti’de Aday Adayları da başvurulara başlarken, Ömür Demir Bahçeli Belediyesi Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi başlayan Aday Adaylık süreci devam ederken Niğde’nin Bor İlçesi Bahçeli Kasabası Belediye Başkanlığı için ilk aday adaylık başvurusu Ömür Demir’den geldi.

Bahçeli Belediyesi Başkanlığı Aday Adayı Ömür Demir dün AK Parti Bor İlçe Başkanlığı’na giderek başvuru evraklarını teslim etti. AK Parti Bor İlçe Başkanlığı Teşkilatlardan sorumlu Murat Çopur ve Yerel Yönetimlerden sorumlu Ömer Konkur’un da bulunduğu başvuruda konuşan Ömür Demir “Yapmış olduğumuz adaylık Beldemize ve Milletimize hayırlı olsun. İnşallah teşkilatlarımızın ve halkımızın teveccüğü ile beldemize iyi hizmetler yapmayı planlıyoruz” dedi.

PROJELERİM HAYALLERİM VE BİR KASABAM VAR

Neden aday olduğu konusunda da açıklamada bulunan Ömür Demir; “Projelerim Hayallerim ve hizmet edecek bir kasabam var” dedi.

SÜRDÜRÜLEBİLİR SOSYAL BELEDİYECİLİK

Açıklamasına devam eden Demir sözlerine şunları ekledi: “Almış olduğum aile terbiyesi ile AK Parti’nin misyonuna uygun bir şekilde yolumuzun aklığı gibi alnımız ak olarak hizmet maratonumuzu sonuna kadar sürdüreceğim. ‘Önce İnsan’ anlayış ve inancına sahibim. Kasabamıza faydalı olacağımıza ve faydalı projelerle dolu işlere imza atacağımıza, sosyal belediyecilik anlamında kasabamıza önem ve değerler katacağımıza, Kasabamızı halkımız ve değerleri ile birlikte yöneteceğimize inanıyorum.  İsabetli ve dinamik bir belediyeciliği kasabamızda hayata geçirmek ve bunu sürdürebilir yapabilmek hedeflerimden birisidir.”

ÖMÜR DEMİR KİMDİR?

1979 yılında Niğde’nin Bor ilçesine bağlı Bahçeli kasabasında doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bahçeli kasabasında tamamladı. Lise öğrenimini Bor Şehit Nuri Pamir Lisesinde’ tamamlayan Demir daha sonra Anadolu üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Üniversite’den sonra 2 yıl süreyle Ankara Devlet İstatistik Kurumunda kontrolör olarak çalışan Ömür Demir Daha sonra 2004 yılında ticaret hayatına atıldı. Halen kendi işletmesinde ticari faaliyetlerine devam eden Demir, diğer yandan Özel bir Sürücü Kursu’nun da İşletme Müdürlüğü görevini yürütüyor. AK Parti teşkilatın da sosyal faaliyetlerde görevler alan 1919’dan 2023’e isimli Siyaset Akademisi sertifikasına da sahip. Halen Bahçeli Kasabasında ikamet etmekte olan Demir, Bahçeli kasabasının hizmetler kapsamında en iyisine layık olduğunu belirtti.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!