Nigdemiz.com

Özdemir, Özel Günde Gazeteciler İle Buluştu

  • 11 Ocak 2019
  • 219 kez görüntülendi.
Özdemir, Özel Günde Gazeteciler İle Buluştu

AK Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Emrah Özdemir 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Niğde’de bulunan yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya geldi.

AK Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Emrah Özdemir düzenlenen programda “Toplumun haber alma özgürlüğünü sizler sayesinde ulaşıyoruz. Sizlerin yaptığı işi bir meslek gurubu olarak görmüyoruz. Çünkü mesai merfumu gözetmiyorsunuz kar demeden kış demeden çalışıyorsunuz” dedi.

AK Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Emrah Özdemir, siyasi konulara da değinerek önemli açıklamalarda bulundu.

Özdemir, “4 yıllık il başkanlığı tecrübesi edindik, yaptıklarımızın yanında yapamadıklarımızı da görerek büyük tecrübe sağladık. Bu tecrübeleri halkımız adına kullanmak için yapabileceğimiz birçok şey olduğuna inandığım için bugün karşınıza aday olarak çıktım. Arkamızda eser bırakan bir belediye başkanı olmak istiyorum. Eserleri ile konuşulacak bir belediye başkanı olmak istiyorum. Ben hep şunu söylüyorum, şehrimize benden daha hayırlı bir belediye başkanı olacak olan varsa o belediye başkanı olsun ben hayırlı olacaksam ben belediye başkanı olayım diyorum. Ben bu konuda hırslıyım, yapacağıma inanmasam zaten ortaya çıkmazdım. 31 Mart gününe kadar şehrimiz için yapacaklarımızı anlatacağım, şehrimiz için yapacak birçok projemiz var. Ben sadece üniversite hayatımın da Niğde dışına çıktım onun dışında tüm hayatımı Niğde’de geçirdim. Çocuklarımın dahi hayatlarını Niğde’de kazanmalarını, Niğde’de çalışmalarını istiyorum. Bu nedenle çocuklarımıza, torunlarımıza çok güzel bir Niğde bırakmalıyız. Ufkumuzu geniş tutarak, 30 yıl, 40 yıl sonraki Niğde’yi planlamalıyız. Bizler daha iyilerini yapmaya talibim. Bu konuda sizlerin değeri çok önemli, sizler bizim görünen yüzümüzsünüz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!