Nigdemiz.com

Pakistanlı Öğretim Üyeleri Rektörü Ziyaret Etti

  • 08 Kasım 2018
  • 335 kez görüntülendi.
Pakistanlı Öğretim Üyeleri Rektörü Ziyaret Etti

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen “Uluslararası Biyolojik ve Tıbbi Bilimler Kongresi ”ne katılmak için Pakistan’dan gelen öğretim üyeleri, Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Heyette; Government College University Dekanı Dr. Farhat Jabeen, Government College University öğretim üyeleri Dr. Azhar Rasul ve Dr. Ghulam Hussaın ayrıca Sargodha University öğretim üyesi Dr. Muhammad Mustaqeem yer aldı.

Ziyarette; üniversiteler arasında devam etmekte olan işbirliklerinin, projelerin devamının sağlanmasına ve aradaki bağların kuvvetlenmesine yönelik fikir alışverişlerinde bulunuldu. Dr. Farhat Jabeen, kendilerinin sıcak ve samimi bir şekilde karşılanıp, ağırlanmalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek heyet adına, Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar’a teşekkürlerini iletti. Ziyaret, Quaid-i-Azam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammad Ali için, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar tarafından kendilerine iletilmek üzere, fakülte dekanı Dr. Farhat Jabeen’e hediye takdim edilmesiyle son buldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!