Nigdemiz.com
buy Instagram followers

Parkomat Başkan Özdemir’e Soruldu

  • 04 Ekim 2019
  • 844 kez görüntülendi.
Parkomat Başkan Özdemir’e Soruldu

MHP Niğde Belediye Meclis Üyeleri geçtiğimiz günlerde Niğde genelinde meydana gelen ve basına “Parkomat Borcu olanların Araçları Bağlanıyor” şeklinde yansıyan konuyu ve firma ile ilgili bazı konuların açıklık bulması için Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’e sordu.

İLGİLİ YASALAR YETKİ VERİYOR

Parkomat ile ilgili, “Süresi, yetkisi, borcu var mıdır?” gibi konular  hakkında kendisine yöneltilen sorularına açıklama getiren Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Kanunların belediyemize vermiş olduğu yetkilere göre ilgili veya belirlenen yerleri bu tür amaçla kiralayabiliyor. İlgili firma ihale tarihinden bu yana 1 yıldır hizmet veriyor, 2 yıl daha süresi var. Belediyeye borcu yok, altı ayda bir peşin ödeme yapıyor” dedi.

SU İSTİMAL EDENLER VAR

Parkomat uygulamasının Niğde’de bir çok esnafın olumlu karşıladığına da işaret eden Başkan Özdemir “Bende esnafım. Parkomat olmadığı zamanlarda bazı art niyetli kişiler satılık ve kiralık araçlarını ve hatta Apart reklamlarını sıraladıklarına şahit oldum. Parkomat uygulaması bir bakıma bununda önüne geçti” diye konuştu.

TAKİPÇİSİYİZ

İlgili firma ile görüşüldüğünü belediyenin ilgili birimlerinde ilgili konular hakkında bilgileri aldığını belirten Başkan Özdemir, “Konu ile ilgili bize ulaşan durumları inceliyoruz. Yaşanan bazı durumlarında belediye olarak takipçisi olacağız” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Parkomatcı dedi ki:

    Harbiden çook önemli bir şeymiş bu parkomat. Şimdi art niyetli insanlar düşünsün

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!