Nigdemiz.com

Sağlık Müdürlüğü Sürekli İşçi Sözlü Sınav Sonuçları

  • 04 Nisan 2019
  • 529 kez görüntülendi.
Sağlık Müdürlüğü Sürekli İşçi Sözlü Sınav Sonuçları

Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik çerçevesinde 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında Niğde İl Sağlık Müdürlüğü emrinde istihdam edilecek Sürekli İşçi kadrolarına ilişkin sözlü sınav duyurusu daha önce Müdürlüğün  internet sayfasında ilan edilmişti.

Bu kapsamda Niğde İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan son açıklamada “Oluşturulan sınav komisyonu tarafından noter kurası sonucu belirlenen adaylara sözlü mülakat sınavı gerçekleştirilmiş olup; Elektrikçi (Genel), Yardımcı Klinik Elemanı (Diş), Veri Girişi Kontrol İşletmeni, Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı ve Şoför (Yolcu Taşıma ) branşlarına ilişkin sözlü sınav sonuçları ile atamaya hak kazanan isimler ve uygulama takvimi aşağıda açıklanmıştır. İlgililere ilanen tebliğ olunur” denildi.

Buna göre Sınav Sonuçları, istenşlen belgeler ve süreç ile ilgili olarak kurumun https://nigdeism.saglik.gov.tr adresi üzerinden takip edilebilir.

NOT: Adaylar sınava ilişkin itirazlarını uygulama takviminde belirtilen tarihlerde Müdürlüğümüze yazılı olarak bildirilecektir. İtiraz sonuçları belirtilen tarihlerde Müdürlüğümüz internet sitesinde yayınlanacak olup kişilere ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır. Ancak bu sonuçlar, sınav sonucunda başarılı olan adayların atamasının yapılacağı anlamına gelmemektedir. Başarılı olan adayların atama işlemleri Güvenlik Soruşturması ve Arşiv araştırmalarının olumlu sonuçlanmasından sonra tamamlanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!