Nigdemiz.com

Sohbet Tadında Rektör Ziyareti

  • 05 Aralık 2018
  • 195 kez görüntülendi.
Sohbet Tadında Rektör Ziyareti

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar beraberinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cahit Tağı Çelik ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Basın ve Tanıtım Koordinatörü Dr. Öğretim Üyesi Songül Omur ile birlikte gazetemizi ziyaret ettiler.

Ziyaret anında oldukça keyifli dakikalar yaşandı. Samimi konuşmaları va bazı özel hatıralarını da paylaşan Rektör Kar, diyaloglarında sergilediği samimiyet ile gönülleri kazanmayı bildiğini gösterdi. Üniversite öğrencilerinin Rektör Kar’ı neden bu kadar sevdiğini ise bir kez daha kanıtlamış oldu.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ayşegül Mart,  Sorumlu Müdür/Editör Murat Ümranlioğlu ve  Yazı İşleri Müdürü Umut Furkan Küçük İle görüşen Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, üniversitede yapılan çalışmalar ve projelerin yanış sıra Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nin akademik gelişim ve başarıları hakkında bilgiler verdi.
Niğde medyasının oldukça güçlü ve doğru habercilik yaptığına da değinen Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar, “İlimiz ve ülkemiz meseleleriyle ilgili çok önemli bir görevi yerine getiriyor ve bizler ile kamunun arasında önemli bir aracılık hizmeti veriyorsunuz.
Üniversite, bizim değil, Niğde’nin yani sizlerin, hep birlikte tüm kurumlar, üniversite ve medya sağlıklı bir işbirliği, iletişim ve koordinasyon kurarak, ilimiz ve ülkemizin gelişmesine katkı sağlayacağız” dedi.

Oldukça keyifli geçen sohbetten memnun kalan Rektör Kar, bazı anıları ile sohbet tadında bir görüşme sağlandı. Oldukça yoğun olarak kullandığı twitter hesabı ve konuları üzerine de konuşuldu. Konuşmasında öğrencilerin kendilerine doğrudan ulaşabildiğinin de altını çizdi. Bizlerde Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar ve beraberinde ki heyete bizlere göstermiş oldukları ilgi alaka ve samimiyetten dolayı teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!