TFF 2. Lig Beyaz Grup 2018-2019 Fikstürü - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

TFF 2. Lig Beyaz Grup 2018-2019 Fikstürü

  • 18 Temmuz 2018
  • 347 kez görüntülendi.
TFF 2. Lig Beyaz Grup 2018-2019 Fikstürü

Niğde Anadolu FK yeni sezonda yer alacağı TFF 2. Lig Beyaz Grub’un fikstürü belli oldu.

1.Hafta

GAZİANTEPSPOR – ANKARA DEMİR
SARIYER – GRANDMEDICAL MANİSASPOR
NİĞDE ANADOLU FK – İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 – SANCAKTEPE BLD
BAYRAMPAŞA – GÜMÜŞHANESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ – SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUM BLD BODRUMSPOR – EYÜPSPOR
SAMSUNSPOR – AMED SPORTİF FAALİYETLER
HACETTEPE – UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.

 

2.Hafta

UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. – NİĞDE ANADOLU FK
EYÜPSPOR – KASTAMONUSPOR 1966
ANKARA DEMİR – BODRUM BLD BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. – SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR –  SAMSUNSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR – HACETTEPE
İNEGÖLSPOR – GAZİANTEPSPOR
SANCAKTEPE BLD – BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER – KEÇİÖRENGÜCÜ

 

3.Hafta

KASTAMONUSPOR 1966 – ANKARA DEMİR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. – G.MED MANİSASPOR
NİĞDE ANADOLU FK – GAZİANTEPSPOR
BODRUM BLDSPOR – İNEGÖLSPOR
SAMSUNSPOR – SANCAKTEPE BLD
KEÇİÖRENGÜCÜ – GÜMÜŞHANESPOR
BAYRAMPAŞA – EYÜPSPOR
HACETTEPE – SAKARYASPOR A.Ş.
SARIYER – AMED SPORTİF FAAL.

 

4.Hafta

GAZİANTEPSPOR – BODRUM BLDSPOR
İNEGÖLSPOR – KASTAMONUSPOR 1966
G.MED MANİSASPOR – NİĞDE ANADOLU FK
AMED SPORTİF FAAL. – HACETTEPE
GÜMÜŞHANESPOR – SARIYER
EYÜPSPOR –  SAMSUNSPOR
ANKARA DEMİR – BAYRAMPAŞA
SANCAKTEPE BLD – KEÇİÖRENGÜCÜ
SAKARYASPOR A.Ş. – UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.

 

5.Hafta

SAMSUNSPOR – ANKARA DEMİR
SARIYER – SANCAKTEPE BLD
HACETTEPE – GÜMÜŞHANESPOR
BAYRAMPAŞA – İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 – GAZİANTEPSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ – EYÜPSPOR
G.MED MANİSASPOR – SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK – BODRUM BLDSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. – AMED SPORTİF FAAL.

 

6.Hafta

BODRUM BLDSPOR – KASTAMONUSPOR 1966
SANCAKTEPE BLD – HACETTEPE
İNEGÖLSPOR –  SAMSUNSPOR
EYÜPSPOR – SARIYER
ANKARA DEMİR – KEÇİÖRENGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR – BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAAL. – G.MED MANİSASPOR
GÜMÜŞHANESPOR – UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. – NİĞDE ANADOLU FK

 

7.Hafta

SARIYER – ANKARA DEMİR
SAMSUNSPOR – GAZİANTEPSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ – İNEGÖLSPOR
G.MED MANİSASPOR – GÜMÜŞHANESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. – SANCAKTEPE BLD
BAYRAMPAŞA – BODRUM BLDSPOR
HACETTEPE – EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FK – KASTAMONUSPOR 1966
SAKARYASPOR A.Ş. – AMED SPORTİF FAAL.

 

8.Hafta

AMED SPORTİF FAAL. – NİĞDE ANADOLU FK
İNEGÖLSPOR – SARIYER
BODRUM BLDSPOR –  SAMSUNSPOR
GÜMÜŞHANESPOR – SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİR – HACETTEPE
GAZİANTEPSPOR – KEÇİÖRENGÜCÜ
SANCAKTEPE BLD – G.MED MANİSASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 – BAYRAMPAŞA
EYÜPSPOR – UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.

 

9.Hafta

NİĞDE ANADOLU FK – BAYRAMPAŞA
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. – ANKARA DEMİR
AMED SPORTİF FAAL. – GÜMÜŞHANESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. – SANCAKTEPE BLD
SARIYER – GAZİANTEPSPOR
HACETTEPE – İNEGÖLSPOR
G.MED MANİSASPOR – EYÜPSPOR
SAMSUNSPOR – KASTAMONUSPOR 1966
KEÇİÖRENGÜCÜ – BODRUM BLDSPOR

 

10.Hafta

SANCAKTEPE BLD – AMED SPORTİF FAAL.
BODRUM BLDSPOR – SARIYER
BAYRAMPAŞA –  SAMSUNSPOR
EYÜPSPOR – SAKARYASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR – HACETTEPE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 – KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİR – G.MED MANİSASPOR
GÜMÜŞHANESPOR – NİĞDE ANADOLU FK
İNEGÖLSPOR – UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.

 

11.Hafta

SAKARYASPOR A.Ş. – ANKARA DEMİR
KEÇİÖRENGÜCÜ – BAYRAMPAŞA
GÜMÜŞHANESPOR – SANCAKTEPE BLD
G.MED MANİSASPOR – İNEGÖLSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. – GAZİANTEPSPOR
NİĞDE ANADOLU FK –  SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAAL. – EYÜPSPOR
SARIYER – KASTAMONUSPOR 1966
HACETTEPE – BODRUM BLDSPOR

 

12.Hafta

ANKARA DEMİR – AMED SPORTİF FAAL.
BAYRAMPAŞA – SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 – HACETTEPE
İNEGÖLSPOR – SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR – GÜMÜŞHANESPOR
SAMSUNSPOR – KEÇİÖRENGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR – G.MED MANİSASPOR
SANCAKTEPE BLD – NİĞDE ANADOLU FK
BODRUM BLDSPOR – UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.

 

13.Hafta

HACETTEPE – BAYRAMPAŞA
NİĞDE ANADOLU FK – KEÇİÖRENGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR – ANKARA DEMİR
SAKARYASPOR A.Ş. – GAZİANTEPSPOR
AMED SPORTİF FAAL. – İNEGÖLSPOR
SARIYER –  SAMSUNSPOR
SANCAKTEPE BLD – EYÜPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. – KASTAMONUSPOR 1966
G.MED MANİSASPOR – BODRUM BLDSPOR

 

14.Hafta

GAZİANTEPSPOR – AMED SPORTİF FAAL.
KEÇİÖRENGÜCÜ – SARIYER
SAMSUNSPOR – HACETTEPE
BODRUM BLDSPOR – SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİR – SANCAKTEPE BLD
İNEGÖLSPOR – GÜMÜŞHANESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 – G.MED MANİSASPOR
BAYRAMPAŞA – UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR – NİĞDE ANADOLU FK

 

15.Hafta

SARIYER – NİĞDE ANADOLU FK
G.MED MANİSASPOR – BAYRAMPAŞA
HACETTEPE – KEÇİÖRENGÜCÜ
SANCAKTEPE BLD – İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR – GAZİANTEPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. –  SAMSUNSPOR
ANKARA DEMİR – EYÜPSPOR
AMED SPORTİF FAAL. – BODRUM BLDSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. – KASTAMONUSPOR 1966

 

 

16.Hafta

İNEGÖLSPOR – EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 – AMED SPORTİF FAAL.
BAYRAMPAŞA – SAKARYASPOR A.Ş.
SARIYER – HACETTEPE
GAZİANTEPSPOR – SANCAKTEPE BLD
BODRUM BLDSPOR – GÜMÜŞHANESPOR
NİĞDE ANADOLU FK – ANKARA DEMİR
SAMSUNSPOR – G.MED MANİSASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ – UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.

 

17.Hafta

HACETTEPE – NİĞDE ANADOLU FK
AMED SPORTİF FAAL. – BAYRAMPAŞA
G.MED MANİSASPOR – KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR – GAZİANTEPSPOR
ANKARA DEMİR – İNEGÖLSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. – SARIYER
SAKARYASPOR A.Ş. –  SAMSUNSPOR
GÜMÜŞHANESPOR – KASTAMONUSPOR 1966
SANCAKTEPE BLD – BODRUM BLDSPOR


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!