TOKİ’den Niğde’de Kurasız Ev Fırsatı - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

TOKİ’den Niğde’de Kurasız Ev Fırsatı

  • 11 Ekim 2018
  • 1.154 kez görüntülendi.
TOKİ’den Niğde’de Kurasız Ev Fırsatı

Dar ve orta gelirli vatandaşların yanı sıra yılda en az 15 bin emeklinin yüzünü güldüren TOKİ, Niğde’de de arzu eden aileleri çekilişsiz kurasız konut sahibi yapacak.

Bu yılki son başvuru tarihi ağırlıklı olarak 31 Aralık 2018 olan kurasız satışı yapılabilen TOKİ Evlerinin bulunduğu iller ise şunlar:  Adana, Amasya, Ankara, Balıkesir, Bilecik, Çankırı, Denizli, Düzce, Hatay, Kahramanmaraş, Konya, Kırklareli, Kırıkkale, Malatya, Mardin, Muş, Niğde, Ordu, Rize, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Uşak, Yozgat, Zonguldak.

ÇEKİLİŞSİZ KURASIZ

Dar ve orta gelirli vatandaşların yanı sıra yılda en az 15 bin emeklinin yüzünü güldüren TOKİ, birçok ilde arzu eden aileleri çekilişsiz kurasız konut sahibi yapacak. Satışların devam ettiği konutlar ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme imkânı ile idare tarafından konut alıcılarına sunuluyor.

UCUZ EV SATIŞLARI NASIL TAKİP EDİLECEK?

Her bir ilde bulunan konutların satışa sunulduğu tarihler değişiklik gösterirken, konutların açık satışta olduğu tarihler TOKİ’nin resmi sitesinde yayınlanıyor. TOKİ tarafından açık satışa sunulan bu konutların satışları bulundukları ildeki T.C Ziraat Bankası ve Türkiye Halk Bankası aracılığı ile gerçekleştiriliyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!