“Türkiye’yi Özlediği Güzel Günlere Hazırlıyoruz” - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

“Türkiye’yi Özlediği Güzel Günlere Hazırlıyoruz”

  • 25 Mayıs 2018
  • 416 kez görüntülendi.
“Türkiye’yi Özlediği Güzel Günlere Hazırlıyoruz”

İYİ Parti Niğde Milletvekili Adayı Vedat Bayram beraberindeki heyetle birlikte Niğde’nin medya kuruluşlarını ziyaret ederek gündeme dair açıklamalarda bulundular.

İYİ Parti Niğde Milletvekili Adayı Vedat Bayram, İYİ Parti Merkez Danışma Kurulu Üyesi Niğde Belediye eski Başkanı 23. Dönem Niğde Milletvekili Mümin İnan, İl Disiplin Kurulu Başkanı Ali Yılmaz ve beraberindeki heyet gezilerine ve ziyaretlerine hız verdiklerini belirttiler.

Ziyaretlerde açıklamalarda bulunan Milletvekili Adayı Vedat Bayram “İYİ Parti Niğde’de Ciddi Bir İvme Kazandı” derken, Genel Merkez Danışma Kurulu Üyesi Mümin İnan ise “Hem Niğde’yi hemde Ülkemizi huzura erdirmeye geliyoruz” dedi.

Gazetemiz Günaydın’a ziyarete gelen İYİ Parti Niğde Milletvekili Adayı Vedat Bayram ziyarette yaptığı açıklamada: “Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Niğde’de de 6 ayda 7 ayda kurulan bir siyasi partinin ciddi bir ivme kazandığı anketörler tarafından bize ifade edilmektedir. Böyle olduğunu bizde ifade ediyoruz. Bunu bir sebebi var. Dünyanın her yerinde liderleri ve siyasi hareketleri halkın temayülü halkın isteği zamanı geldiği zaman ortaya çıkar. Türkiyemiz’de Meral Akşener, hareketi özellikle halkın umumi isteği ve arzusu isteği üzerine başlamış, ondan sonra kar topu şeklinde büyüye büyüye halkın temayülü ve isteği haline gelen umudu millet olarak milletin umudu halinde Meral Akşener’in Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı olması yada siyasi parti kurması milletim isteği üzerine gerçekleşmiştir. Ben Niğdeliyim burada 2 dönem seçimlere katıldım. Ciddi oylar aldık. Ama konjektör gereği bugün buradayız. Bu süreçte bu partinin büyüdüğünü görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bizler milletin istediği şeye vesile olmak için arkadaşlar gelin el ele tutuşalım diyoruz. Zira millet böyle istiyor diyoruz” dedi.

İYİ PARTİ’Yİ MİLLET İSTEDİ

İYİ Parti Genel Merkez Danışma Kurulu Üyesi Mümin İnan ise, olağan üstü şartlar içerisinde bir seçime girildiğini belirterek: “bu olağan üstü şartların sonucunda öyle bir  netice almak istiyoruz ki İyi Parti olarak Türkiye artık olağan şartlara dönsün normal şartlara dönsün. Normal işleyişi içerisindeki ana faaliyetlerine dönsün” dedi.

“TÜRKİYEYİ YÖNETENLER ASIL MESELELERE SAHİP ÇIKMADILAR”

Türkiye’yi yönetenlerin  Türkiye’nin meselelerine sahip çıkmadığını ileri süren İnan: “ Sorunlara çözüm bulamıyor. Kontrolsüz bir biçimde Türkiye şuanda bir düşüş içerisindedir.. Bu kontrolsüz düşüşü biz 24 Haziranda durdurmak zorundayız. Türkiye’nin daha kötüye gidişine  millet olarak iyi parti olarak müsaade edemeyiz. Biz sayın genel başkanımız Meral Akşener hanımefendiyi geçmişteki partisi içerisinde hep beraber bir hak hukuk mücadelesi başlattık. Bu hak ve hukuk mücadelesini hem partililer hem genel başkanımız hem devlet hem de hükümet yöneticileri tarafından ve devletin bütün ezici güçleri tarafından engellendiğini gördük. Milletin isteği doğrultusunda satın Meral Akşener hanımefendinin yaptırmış olduğu anketler danışmış olduğu yol arkadaşlarının verdiği ifadeler neticesinde yeni bir partinin kurulması yeni bir parti ile yola çıkılması konusunda hemfikir olduk. Ve bugün milletin kurmuş olduğu iyi partinin çok hızlı bir biçimde millet tarafından yükseklere çıkarıldığını hep beraber görüyoruz ve şahit oluyoruz” dedi.

BAHANE DEĞİL ÇÖZÜM İÇİN GELİYORUZ

“Geçmişte bir takım bahanelerle alternatif vardı diyenlere de evet alternatif var İyi Parti diyoruz” diyen İnan “Biz gerçek anlamda Türkiye’nin mesellerine en kısa sürede çözüm bulabilecek kapasitede bir siyasi partiyiz. Vatandaşın teveccühü ise buradan kaynaklanmaktadır.  Bugün Türkiye’nin gelmiş olduğu noktayı hep beraber görüyoruz. Türkiye’yi 16 yıldır yönetenler aldıklarından daha geriye götürmüşlerdir Türkiye’yi. Huzur bakımından böyledir, ekonomik bakımından böyledir. Dış politika bakımından böyledir. Bu acı tablonun 24 Haziran’da ortadan kalkması için milletin huzura kavuşabilmesi için milletin yeniden geleceğe umutla bakabilmesi için biz sayın Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı olması ve parlamentoda iyi partinin çok güçlü bir biçimde temsil edilmesi için çalışıyoruz.   Niğde halkına bize göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Seçilecek arkadaşlara da başarılar diliyorum” diye konuştu.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!