Vali Şimşek Bozköy Halkı İle Buluştu - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Vali Şimşek Bozköy Halkı İle Buluştu

  • 15 Ekim 2018
  • 132 kez görüntülendi.
Vali Şimşek Bozköy Halkı İle Buluştu

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek Bozköy Beldesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
İlçe, belde, köy ve mahalle ziyaretlerine hafta sonları da devam eden Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Çiftlik İlçesine bağlı Bozköy Belediyesinde belde sakinleri ile bir araya gelerek sorun, görüş ve önerileri dinledi.
OKULLARDA İNCELEMELERDE BULUNULDU
Bozköy kasabasına ziyareti öncesi Çiftlik İlçe merkezinde bulunan Çok Programlı Anadolu Lisesi ve İmam Hatip Lisesi ile okul pansiyonlarında incelemelerde bulunan Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar’dan okulların eğitim durumu, kapasitesi, fiziki şartları hakkında bilgi aldı.
ZİYARETTE HAZIR BULUNANLAR
Merkezde bulunan okullardaki incelemelerini tamamlayan Vali Şimşek, Vali Yardımcısı Ekrem Aylanç, Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Garip Gümüş, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna ve İlgili kurum müdürleri birlikteliğinde Bozköy Belediyesini ziyaret ettiler.
Belediye Binasında Muhtarlar, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlarla düzenlenen toplantıda bir araya gelen Vali Yılmaz Şimşek, Bozköy Belediye Başkanı Yalçın Tekeli’den kasabanın genel durumu hakkında bilgi aldı.
Ulaşım, eğitim, sağlık gibi konuların görüşüldüğü toplantıda Vali Şimşek Muhtarlar ve Vatandaşlar tarafından kendisine iletilen sorunların biran öne çözüme kavuşturulması noktasında ilgili kurum müdürlerine talimat verdi. Belediyede gerçekleştirilen toplantı sonrası beldede bulunan okulları tek tek gezerek incelemede bulunan Vali Yılmaz Şimşek, daha sonra Şehit Er Ahmet Can’ın baba ocağını ziyaret etti.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!