Vali Şimşek: Devlet, Millet için vardır. - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Vali Şimşek: Devlet, Millet için vardır.

  • 12 Temmuz 2018
  • 221 kez görüntülendi.
Vali Şimşek: Devlet, Millet için vardır.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek; köy ve kasaba ziyaretlerinde vatandaş odaklı çalışmalara kesintisiz devam edileceğini söyledi.

İlçe, belde, köy ve mahalle ziyaretleri kapsamında Niğde Merkeze bağlı Nar, Gösterli ve Kayırlı köylerinde vatandaşlarla bir araya gelen Niğde Valisi Yılmaz Şimşek; “Amacımız, vatandaşlarımızla buluşmayı, birebir sorunları dinlemeyi ve çözmeyi prensip haline getiren, devlet ve millet kaynaşmasını en üst seviyede tutmak ve bu doğrultuda vatandaşlarımıza hizmet etmektir” dedi.

VATANDAŞLARLA BULUŞTULAR

İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris Tataroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna ve İlgili Kurum Müdürleri ile gerçekleştirdiği ziyaretlerine Nar Köyü ile başlayan Vali Yılmaz Şimşek, daha sonra sırasıyla Gösterli ve Kayırlı Köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

MİLLETE HİZMET

Ziyaretlerinde köylere yapılan ve yapımı devam eden kamu hizmetlerini incelemesinin ardından köy sakinleri ile gerçekleştirdiği toplantılarda konuşan Vali Şimşek; “her toplantıda altını çizerek ifade ettiğim gibi devlet, millet için vardır. Devletin her kaynağı milletini mutlu etmek, millete hizmet etmek için vardır. Devletler, büyük devlet olma yolunda emin adımlarla ancak ve ancak milletinin kararlı bir şekilde yanında duruşuyla yürürler. Şüphesiz ki, Niğdeli kardeşlerim geçmişte olduğu gibi bugünde devletinin yanında olmuşlardır, yarında olmaya devam edeceklerdir.

“DEVLETİN VE MİLLETİN HİZMETİNDEYİZ”

Bizler de devletimizin emrinde, milletimizin hizmetindeyiz. Devletimizin imkânları ölçüsünde, mesai mefhumu gözetmeksizin her zaman istişare ederek ilçelerimizde, beldelerimizde, köy ve mahallelerimizde devletimizin varlığını hissettirmeye çalışıyoruz. Bizler bu makamlarda sizlere en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz. Vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamaları bizim için önemli ve değerlidir.” dedi.

VATANDAŞIN TALEP VE DİLEKLERİNİ DİNLEDİ

Daha sonra vatandaşların kendilerini ilgilendiren sorun, şikâyet ve taleplerini dinleyen Vali Şimşek, toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine, iletilen sorunların en kısa zamanda çözüme kavuşturulması talimatını verdi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!