Vali Şimşek, Vatandaşla Buluştu - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Vali Şimşek, Vatandaşla Buluştu

  • 11 Aralık 2017
  • 227 kez görüntülendi.
Vali Şimşek, Vatandaşla Buluştu

Vali Yılmaz Şimşek, Niğde’ye bağlı Kiledere Kasabası ve Ağacaşar Köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris Tararoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna ve İlgili Kurum Müdürlerinden oluşan heyetle birlikte vatandaşların sorun, görüş ve taleplerini dinlemek üzere ilçe, belde, köy ve mahalle gezilerini sürdüren Vali Yılmaz Şimşek, Ağcaşar Köyü sakinleri ile toplantı düzenledi.
Toplantıda konuşan Vali Yılmaz Şimşek,” Niğde’mize ve Niğdelilere hizmet için buradayız. Bunu da en iyi şekilde yapabilmek için böyle sık sık bir araya gelmemiz gerekiyor. Şunu da memnuniyetle görüyorum ki vatandaşlarımızın toplantılarımıza katılımları gayet yüksek oluyor. Bu sayede sizlerin ilettikleri sorunlar bizlere önemli veriler sağlıyor. Veriler ışığında biz de ilgili kurum müdürlerimizle birlikte sorunlara hızlı bir şekilde çözüm getirme noktasında çaba sarf ediyoruz” ifadelerine yer verdi.
Ağcaşar köyünde gerçekleştirilen toplantının ardından Kiledere Belediyesini ziyaret eden valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, Belediye Başkanı Selami Yılmaz’dan kasabanın genel durumu ve belediye çalışmaları ile ilgili brifing aldı.
Belediye ziyaretinin ardından Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, kasaba sakinleri ile bir araya geldiği toplantıda vatandaşların sorun, görüş ve taleplerini dinledi.
Vatandaşlar tarafından tarım, elektrik, sulama, ulaşım, eğitim ve sağlık gibi konu başlıklarının yer aldığı sorun ve taleplerin çözümü konusunda Vali Yılmaz Şimşek, ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!