Nigdemiz.com

Vali Şimşek ve Eşinden Tıp Bayramı Kutlaması

  • 13 Mart 2019
  • 148 kez görüntülendi.
Vali Şimşek ve Eşinden Tıp Bayramı Kutlaması

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ve eşi Dr. Çiğdem Olgun Şimşek 14 Mart Tıp Bayramı ile ilgili bir ortak bir mesaj yayınladılar.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ve eşi Dr. Çiğdem Olgun Şimşek  açıklamalarında şu hususlara değindi: “Türkiye’de modern tıp eğitiminin başladığı gün olarak kabul edilen ve her yıl 14 Mart’ta kutlanan “ Tıp Bayramı”, tıp alanında çalışanların sorunlarının tartışıldığı, bilime katkılarının ödüllendirildiği bir gündür.

Ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden biri sağlık hizmetlerinde ulaşılan noktadır. Sağlıklı olmak ve sağlıklı yaşamak hepimizin ortak isteği olup, sağlık hizmetlerinin en güzel şekilde verilmesinde önemli rolü bulunan hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız, büyük sorumluluklar üstlenmekte, mesai mefhumu gözetmeksizin mesleklerinin icrasında özveriyle çalışarak büyük gayret sarf etmektedirler.

Hiç kuşkusuz ki;  sağlıklı fertler ve sağlıklı nesiller yetiştirmek Ülkelerin en temel amaçlarından olup, Ülkemizde de bu ulvi ve kutsal görevi yerine getirmekte olan sağlık çalışanlarımıza, daha kaliteli hizmet sunabilmeleri için modern zamanın şartlarına uygun dizayn edilmiş hastaneler, modern tıbbi cihazlar, nitelikli personel ve insan odaklı hizmet anlayışıyla sağlık hizmetlerinin en üst seviyeye çıkartılması için   tüm imkânlar seferber edilmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle karşılaştığı tüm güçlüklere rağmen mesleklerini fedakârca yerine getiren doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın “14 Mart Tıp Bayramını”  en içten dileklerimizle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!