Vali, Vatandaştan Öğretmene Herkesi Dinledi - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Vali, Vatandaştan Öğretmene Herkesi Dinledi

  • 13 Mart 2018
  • 174 kez görüntülendi.
Vali, Vatandaştan Öğretmene Herkesi Dinledi

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Niğde Merkeze bağlı Alay Kasabasını ziyaret ederek vatandaş, öğretmen ve yetkililer ile buluştu.

Bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Alay Kasabasına giden Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, beraberindeki heyetle birlikte güvenli okul projesi kapsamında ilk ve ortaokulları gezerek öğrenci ve okul yöneticileri ile bir araya geldi.

Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez, İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris Tataroğlu, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ve Kurum Müdürleri ile birlikte okullarda sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle sohbet eden Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, okulların başarı durumu, öğrenci sayısı, okulun fiziksel durumu ve okul güvenliği hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar’dan bilgi aldı.

ÖĞRETMENLERİN TALEBİNİ SORDU

Okullarda gerçekleştirilen toplantılarda öğretmenlerle bir araya Gelen Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, öğretmenlerle bir süre sohbet edip, herhangi bir sorun ya da taleplerinin olup olmadığını sordu. Daha sonra kasabada bulunan aile sağlığı merkezini de ziyaret eden Vali  Şimşek, İl Sağlık Müdürü Ertan Değirmencioğlu’ndan burada yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgi almasının ardından Alay Belediye Başkanı Tevfik Özbek’i Makamında ziyaret etti.

BAŞKAN VE MUHTARLARI DİNLEDİ

Belediye ziyaretinin ardından beraberindeki heyetle birlikte kasaba sakinleri ile bir araya gelen Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlarla düzenlenen toplantıya katıldı.

AFRİN GAZİSİNE ZİYARET

Vatandaşların sorun ve taleplerini ilettiği ve eğitim, ulaşım, tarım, sağlık gibi konu başlıklarının görüşüldüğü toplantının ardından Vali Şimşek, Afrin Harekâtı esnasında yaralanan Uzman Çavuş Muhammed Baydoğan’ı baba ocağında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!