Vali Yılmaz Şimşek, Okulları Dolaşıyor - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Vali Yılmaz Şimşek, Okulları Dolaşıyor

  • 01 Ekim 2018
  • 231 kez görüntülendi.
Vali Yılmaz Şimşek, Okulları Dolaşıyor

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek okul ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

2018- 2019 eğitim öğretim yılının açılmasıyla birlikte okulları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya gelen Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Niğde Merkez 23 Nisan Havacılar Ortaokulu ve Bor ilçesi Yunus Emre Ortaokulunu ziyaret etti.

Gerçekleştirdiği okul ziyaretlerinde okul müdürleri ve öğretmenlerle okul güvenliği, trafik, sağlık ve eğitim konularının görüşüldüğü toplantılar düzenleyen Vali Şimşek okulların fiziki durumları kapasiteleri ve öğrenci sayıları hakkında bilgi aldı.

SINIFLARI TEK TEK DOLAŞTI

Toplantıların ardından tek tek sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden Vali Yılmaz Şimşek, “Okullarımızın ihtiyaçlarını ve sorunlarını yerinde görmek maksadıyla okullarımızı ziyaret ediyoruz. Çocuklarımızın iyi ve güvenli bir ortamda eğitim alması, eğitimlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması çok önemli” dedi.

ONLAR ÜLKEMİZİN GELECEĞİ

Gençlerimizin, ülkemizin geleceği olduğunu vurgulayan Vali Şimşek, “Evlatlarımızın en iyi koşullarda eğitim almalarını sağlamak bizim görevimizdir. Çocuklarımıza eğitim hayatlarında başarılar diliyorum. Onların başarılı olmalarını sağlamak için bizler de üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için gayret sarf ediyoruz” ifadelerine yer verdi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!