VALİYE 51 NUMARALI FORMA - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

VALİYE 51 NUMARALI FORMA

  • 19 Ekim 2018
  • 265 kez görüntülendi.
VALİYE 51 NUMARALI FORMA

Niğde Vali Şimşek Altınordu Fk’nın Misafiri Oldu

Geçtiğimiz sezon sonuna doğru Niğde Belediyespor Kulübünü satın alarak bünyesine katan Altınordu Futbol Klübü Niğde’den önemli bir misafirini ağırladı.

Marka Kent Niğde Projesi tanıtım toplantısı için gittiği İzmir’de bir takım ziyaretlerde bulunan Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Altınordu Futbol Kulübünü ziyaret ederek; Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Kulüp Yönetimi ve antrenörlerle bir araya geldi.

TESİSLERDE İNCELEME

Gerçekleştirdiği ziyarette Vali Yılmaz Şimşek Altınordu Torbalı Metin Oktay Yerleşkesindeki tesislerde incelemelerde bulundu.

VALİYE 51 NUMARALI FORMA

Ziyaret esnasında kendisine 51 numaralı forma ve Niğde Anadolu FK Kulübünün rozeti hediye edilen Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek yaptığı değerlendirmede; “Öncelikle ülkemiz futboluna çok büyük katkısı olduğunu düşündüğüm Altınordu Futbol Kulübünü ziyaret etmekten mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Altınordu tesisleri ve buradaki genç yetenekler, ülkemiz için çok büyük bir şans.

YERLİ FUTBOLCU

Her şeyde olduğu gibi ülkemizin yerli futbolcu yetiştirmesinin oldukça önemli olduğu kanaatindeyim. Anadolu coğrafyasında sayısız yetenek keşfedilmeyi bekliyor. İyi bir eğitimle dünyadaki birçok kulüp oyuncusundan daha yetenekli futbolcuların Altınordu Kulübünden çıkacağına şüphem yok. Eminim futbolcu fabrikası olan kulübümüz bunu ziyadesiyle başarıyordur.

ALTINORDU ÜLKENİN GENÇ YETENEKLERİNİ YETİŞTİRİYOR

Gördüğüm kadarıyla Altınordu’da ülkemizin her yerinden genç yetenekler var. Türk futbolunun yarınları adına gerçekten çok mutlu oldum, yarına dair umutlarım arttı. Bu misyonu layıkıyla yerine getiren başta kulüp başkanımız Seyit Mehmet Özkan’a ve tüm emeği geçenlere Milletimiz ve ülkemiz adına teşekkür ediyorum.

AVRUPA’NIN VE DÜNYANIN FUTBOL FABRİKASI

Bilindiği üzere bu kulübümüz geçtiğimiz aylarda Niğde Belediyespor Kulübünü satın aldı, adını da Niğde Anadolu Futbol Kulübü olarak değiştirdi. Ümit ediyorum ki Niğde Anadolu Futbol Kulübüz de aynı misyonla yoluna devam eder. Genç yetenekler yetiştirir, ülkemiz ve dünyanın çok sayıda büyük kulüpleri ile başarılı transferlere imza atar. Avrupa’nın ve dünyanın futbolcu fabrikası olur” ifadelerine yer verdi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!