Voleybol Müsabakaları Tamamlandı - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Voleybol Müsabakaları Tamamlandı

  • 12 Ocak 2018
  • 398 kez görüntülendi.
Voleybol Müsabakaları Tamamlandı

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Niğde Okul Sporları Voleybol küçükler kız-erkek müsabakaları 75.Yıl Spor Salonunda yapılan final maçları ile sonuçlandı.

Niğde’de gerçekleşen Müsabakalara 15 okul takımı katıldı. Yapılan müsabakalar sonucunda dereceye giren okullarda Kızlar kategorisinde; Bor Asım Eren Ortaokulu birinci, Kemal Aydoğan Ortaokulu ikinci, Atatürk Ortaokulu üçüncü ve 5 Şubat Ortaokulu ise dördüncü oldu.  Erkeklerde ise;  müsabakaların şampiyonu 5 Şubat Ortaokulu olurken, ikinci Kemal Aydoğan Ortaokulu, üçüncü Kırbağları İmamhatip Ortaokulu ve son olarak dördüncülüğü ise Sazlıca Ortaokulu almayı başardı.

Grup Müsabakaları da Niğde’de

Voleybol Küçük Kız-Erkek Grup Müsabakaları 01-04 Mart 2018 tarihleri arasında Niğde’de yapılacak olup, Kızlarda Bor Asım Eren Ortaokulu Erkeklerde ise 5 Şubat Ortaokulu ilimizde gelecek takımlara ev sahipliği yapma hakkı kazandılar. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Harun Turhan müsabakalara katılan tüm takımlara teşekkür ederek, Grup müsabakalarında ilimizi temsil edecek olan takımlara başarılar diledi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!