Yaz Spor Okulları Kayıtları Başladı - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Yaz Spor Okulları Kayıtları Başladı

  • 14 Haziran 2017
  • 427 kez görüntülendi.
Yaz Spor Okulları Kayıtları Başladı

Niğde Belediyesi’nin “Haydi Çocuklar Şimdi Spor Zamanı” sloganı ile düzenlediği yaz spor okulları için kayıtlar başladı. 7 Temmuz’a kadar sürecek kayıtlar için başvurular Niğde Belediyesi’nden yapılacak.

Niğde Belediyesi, çocukların zihinsel ve bedensel gelişimi ile sosyalleşmelerine katkı sağlamak ve yeteneklerini ortaya çıkarmak için düzenlediği yaz spor okullarına kayıtlar başladı.

12 Haziran’da başlayan ve 7 Temmuz’a kadar devam edecek başvurular Niğde Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’ne yapılacak. Yaz spor okulları kapsamında futbol, basketbol, tekvando ve yüzme olmak üzere 4 branşta eğitim verilecek.

Yüzme branşını seçen öğrencilere gözlük ve bone, diğer branşları tercih eden öğrencilere ise tercih ettikleri spor dalına uygun kıyafetler ücretsiz olarak verilecek.

Çocukları yaz spor okullarına davet eden Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, “Çocuklarımızın fiziksel, zihinsel, sosyal ve kültürel gelişimlerini sağlamak amacıyla düzenlediğimiz yaz spor okullarına kayıtlar başladı. Tüm çocuklarımızı eğlenceli vakit geçirecekleri yaz spor okullarına davet ediyorum” dedi.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!