Nigdemiz.com

YİĞİT KARDEŞİMİZ YARDIM ELİ BEKLİYOR

  • 30 Ekim 2018
  • 986 kez görüntülendi.
YİĞİT KARDEŞİMİZ YARDIM ELİ BEKLİYOR

Yiğit Açıkgöz üçüncü ameliyat olabilmek için uzanacak bir yardım eli bekliyor.

Niğde’de Ata Sanayi Sitesinde bir işyerinde işçi olarak çalışırken çocuğunun rahatsızlığı nedeniyle işinden ayrılan ve daha sonra günübirlik işlerle evinin geçimini sağlamaya çalışan ve ameliyat parası arayan işsiz 2 çocuk babası Enver Açıkgöz’ün tek isteği beyin tümörüne yakalanan 10 yaşındaki oğlu Yiğit Açıkgöz’ün tekrarlanan üçüncü ameliyat için  iyileşmesi.

ÜÇÜNCÜ KEZ AMELİYAT OLABİLMESİ İÇİN 60 BİN TL’YE İHTİYACI VAR

Çocuğunun sağlığına kavuşabilmesi için üçüncü ameliyatı olması gerektiğini ve bunun içinde, 60 Bin TL’ye ihtiyaç olduğunu belirten baba Enver Açıkgöz, “Çocuğuma iki yıl ay önce beyin tümörü teşhisi konuldu ve 17 ve 8 ay önce ayrı ayrı beyin ameliyatı gerçekleştirildi. Bu ameliyatı elimizdeki avlumuzdaki her şeyimizi verdik. Şimdi ise çocuğumun üçüncü ameliyatı olması gerekiyor, bunun içinde 60 bin TL’ye ihtiyacımız var. Hayırsever vatandaşlarımızdan  çocuğumun birinci ve ikinci ameliyatlarına maddi ve manevi yardım ve dua edenlerden Allah razı olsun.

İSTANBUL’DA TEDAVİ EDİLMESİ GEREKİYOR

Şimdi çocuğum İstanbul Üniversitesi Yeditepe Onkoloji bölümünde tedavi olması için gelecek yardımla ameliyat olup iyileşebilmesi için yardım bekliyoruz” dedi.

HİÇBİR GELİRİMİZ YOK!

Tek isteğinin ciğerparesi çocuğunun biran önce sağlığına kavuşması olduğunu söyleyen anne Leyla Açıkgöz, “Dünya malında gözüm yok, tek isteğim evladımın ameliyatı için gerekli olan paradır. Hiçbir gelirimiz yok. Devletimizden ve hayırsever vatandaşlardan bize tekrar uzanacak yardım eli uzatmalarını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!