YÜKSELEN YENİ NESİL GELECEK SİZİNDİR - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

YÜKSELEN YENİ NESİL GELECEK SİZİNDİR

  • 24 Nisan 2018
  • 264 kez görüntülendi.
YÜKSELEN YENİ NESİL GELECEK SİZİNDİR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Niğde’de coşkuyla kutlandı.

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törende, Atatürk Anıtı’na çelenk konularak saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.
Törenler daha sonra Niğde Ömer Halisdemir Meydanında Vali Yılmaz Şimşek, Belediye Başkanı Rifat Özkan halkın ve çocukların bayramını kutladı.  Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde okulların gösterileri sunuldu.

MİNİK VALİDEN İLK TALİMAT
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Temsili çocuk Vali Ecrin Erdal, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek’in makamında oturdu. Temsili Vali Erdal, Gençlik Spor İl Müdürlüğünden okuluna ücretsiz kurslar ve Temsili Emniyet Müdüründen ise okul önünde güvenlik önlemi alınmasını istedi.

HERKES ORADAYDI
Kutlama törenine Niğde Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Garnizon Komutanı Albay İdris Tataroğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Bülent Küçüktuna, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları ile meslek odalarının temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Ömer Halisdemir Meydanında Niğde belediyesinin hazırladığı bayram kutlaması ile devam edilirken, çocuklara balon dağıtıldı.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!