DESTEĞE HAZIRIM

  • 11 Mart 2018
  • 367 kez görüntülendi.
DESTEĞE HAZIRIM

Bakan Elvan, Niğde’nin Tüm Taleplerini Yerine Gerileceklerini Söyledi

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Niğde’de “18. Dönem Siyaset Akademisi”nin ilk dersini verdi. Bakan Elvan ayrıca Niğde’nin öncelikli ihtiyaçlarına da değinerek “Niğde’ye Her Türlü Desteğe Hazırım” dedi.

Kültür Merkezinde gerçekleşen programa Bakan Elvan’ını yanı sıra Ak Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Ak Parti İl Başkanı Mahut Peşin, partililer ve kursiyerler katıldı.

BAKAN DESTEĞE HAZIRIM

Niğde 18. Dönem Siyaset Akademisi programında konuşan Bakan Elvan, “Niğde hem ekonomisi hem de sanayisi ile önemli bir ilimiz. Sanayide son yıllarda önemli gelişmeler oldu. Niğde’mizin ihtiyacı neyse onların hepsiyle ilgileneceğiz. Arıtma tesisinden, stadyumdan bahsetti sayın vekilimiz. Ayrıca yeni bir kültür merkezi üzerinde çalışacağız. Ben her türlü desteği vereceğim” dedi.

YEDİ DÜVELE KARŞI MÜCADELE

Konuşmasına devam eden Balan Elvan: “Türkiye artık hem bölgesinde hemde küresel ölçekte büyük bir güç olan bir ülkedir. Onun için daha çok çalışmak zorundayız. Türkiye büyüdükçe Türkiye ile uğraşan lüke sayısının arttığını görüyoruz. Türkiye’nin küresel bir güç olmasını dünyada söz sahibi olmasını istemiyorlar. Yedi düvele karşı mücadele veriyoruz.

Terör örgütlerine onca silahı ne için veriyorlar, o gelişmiş silahları kimin için veriyorlar.   DEAŞ PKK ya bazı bölgeleri verecek, sen DEAŞ  ı konvoylarla oralara gönderecek ve sen diyeceksin ki, PYD ye DEAŞ a karşı mücadele veriyor.  Hadi oradan hadi oradan. Biz sizi biliyoruz.

RAHATSIZ OLDULAR!

15 Temmuz tüm dünyaya bir ilk, başka bir örneği yok Türkiye ye darbe yapmak isteyenler, bölmeye çalışanlar, parçalamaya çalışanlar, FETÖ’cüleri kullananlar ve onarla işbirliği yapan ülkeler rahatsız oldular. Türkiye güçlenecek büyüdükçe büyüyecek. Ama biz daha çok çalışmalıyız, daha çok üretmeliyiz daha çok dayanışma içerisinde olmalıyız. Zaman birlikte daha güçlü olma zamanıdır. Bu gücümüzü daha da büyütmeliyiz” dedi.

Katıldığı toplantının ardından Niğde Valiliğine geçen Bakan Elvan, burada Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ten ilin sorunları hakkında bilgi aldı. Elvan daha sonra Niğde’den ayrıldı.(İHA)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Bu içerik korunmaktadır.