Devlet Bahçeli Bulvarı’nda Değişim Devam Ediyor

  • 21 Haziran 2017
  • 463 kez görüntülendi.
Devlet Bahçeli Bulvarı’nda Değişim Devam Ediyor

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Devlet Bahçeli Bulvarı’nda geçtiğimiz günlerde yapımına başlanan altyapı, asfalt, bordür ve bisiklet yolu çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkanı Faruk Akdoğan zemin düzenlemesi yapılan ve bordür çalışmalarına başlanan Devlet Bahçeli Bulvarı’nda incelemelerde bulundu. Bulvar’ daki çalışmaların tamamlanmasıyla; bisiklet ve yürüyüş yolları, mesire alanı ve modern yapısıyla şehre önemli bir değer katacağını söyleyen Belediye Başkanı Akdoğan güzergah üzerinde çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Bulvarda Bisiklet Yolu Ve Bordür Çalışması

4 kilometre uzunluğunda olan Bulvar üzerinde 1 metre yeşil alanıyla birlikte toplamda 4.5 metre genişliğinde bisiklet yolu, 3 metre genişliğinde orta refüj  yapılacağını belirten Akdoğan, bisiklet yolu ve orta refüjde bordür çalışması ile yeşil alan ve ağaç dikimi yapılacağını da kaydetti.

Amacımız Vatandaşımıza En İyi Hizmeti Sunmak

Başkan Akdoğan, ‘’ Şehrimizi daha modern ve yaşanması daha kolay bir şehir haline getirmek için durmaksızın çalışıyoruz. Bu kapsamda şehrimizin dört bir yanında yeni yatırımlar yükselirken yol, altyapı ve çevre düzenlemesi çalışmalarımız da tüm hızıyla sürüyor. Amacımız vatandaşımızın huzurunu, refahını ve geleceğini düşünerek en iyi hizmeti sunmaktır’’ dedi. (Haber: Kuddusi ARSLAN)

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Bu içerik korunmaktadır.