Gönülden Gönüle Köprüler Kurulacak

  • 21 Aralık 2017
  • 157 kez görüntülendi.
Gönülden Gönüle Köprüler Kurulacak

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek’in Eşi Dr. Çiğdem Şimşek Hanımefendinin himayesinde gerçekleştirilen “Gönül Elçileri” toplantısı Niğde valiliği toplantı salonunda yapıldı.

Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından toplumda “Gönüllülük” kavramına yönelik farkındalık geliştirmek, gönüllü çalışmanın yaygınlaşmasını sağlamak, toplumsal kalkınmaya katkı sağlayacak insan kaynağı ihtiyacını güçlendirmek üzere hayata geçirilen Toplum Kalkınmasında Gönül Elçileri Projesi kapsamında toplantı düzenlendi.

HERŞEYİN FARKINDA OLMAK İÇİN

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek’in Eşi Hanımefendi Dr. Çiğdem Şimşek’in Başkanlık ettiği toplantıya, Protokol Üyelerinin Eşleri ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Personeli katıldı.  Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ekiplerince hazırlanan slayt gösterisinin sunulduğu toplantıda, gönüllü çalışmaların devamı açısından belirlenecek olan yol haritası için bilgilendirme yapıldı. Toplantıda, Gönül Elçiliği’nin çeşitli dezavantajlı grupların yaşam ve kalite standardını yükseltmek için oluştuğunu belirten Niğde Valisi Yılmaz Şimşek’in Eşi Hanımefendi Dr. Çiğdem Şimşek, “Gönülden gönüle köprüler kurmak ve bir şeylerin farkında olmak için bir aradayız” dedi. (Haber Merkezi)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Facebook
Döviz Bilgileri

DOLAR

Alış: 3,8093

Satış: 3,8101

EURO

Alış: 4,6564

Satış: 4,6578

ALTIN

Alış: 1.042,03

Satış: 1.062,35

BORSA

BİST-100

$12.724

Sizden Gelen Yorumlar