İlçe Başkanları Ankara’da

  • 10 Şubat 2017
  • 519 kez görüntülendi.
İlçe Başkanları Ankara’da

Ak Parti Genel Merkezi’nin düzenlediği İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısına Niğde’den 6 İlçe Başkanı katıldı.

Ankara’da gerçekleşen Ak Parti İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısına Ak Parti Niğde Merkez İlçe Başkanı Ömer Kılıç, Bor İlçe Başkanı Yavuz Ergun, Çiftlik İlçe Başkanı Cavat Temur, Ulukışla İlçe Başkanı Mehmet Erdoğan, Altunhisar İlçe Başkanı Şener Tosuner ve Çamardı İlçe Başkanı Yasin Yılmaz katıldı.

İstişare ve Değerlendirme Toplantısından sonra Türkiye Büyük Millet Meclisine geçen İlçe Başkanları Ak Parti Niğde Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Erdoğan Özegen ile Grup Başkan Vekili İlknur İnceöz’ü ziyaret ettiler.

Ankara’daki toplantı ve ziyaretlerle ilgili olarak bir açıklama yapan Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ömer Kılıç, “İlçe başkanlarımızla beraber Gazi Meclis’imizde Milletvekilimiz İdari Meclis Amirimiz Erdoğan Özegen, Ak Parti Genel Sekreter Yardımcımız Milletvekilimiz Alpaslan Kavaklıoğlu ve Grup Başkan vekilimiz İlknur İnceöz’ü Mecliste ziyaret ettik.” Dedi. (Haber: Derya Demircan)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Facebook
Döviz Bilgileri

DOLAR

Alış: 3,7986

Satış: 3,7994

EURO

Alış: 4,6851

Satış: 4,6875

ALTIN

Alış: 1.042,95

Satış: 1.063,28

BORSA

BİST-100

$11.533

Sizden Gelen Yorumlar