Kadın Girişimcilere Gelişim Atölyeleri Devam Ediliyor

  • 11 Eylül 2017
  • 253 kez görüntülendi.
Kadın Girişimcilere Gelişim Atölyeleri Devam Ediliyor

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO) ve İzgören Akademi işbirliği ile kadın girişimcilere ve yöneticilere yönelik gelişim atölyeleri düzenlenmeye devam ediliyor.

İlki 22 Ağustos Salı günü “Lider Kadınlar” konu başlığı ile düzenlenen eğitimin ikincisi yarın Niğde Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında bulunan toplantı salonunda gerçekleştirilecek.

Yarınki eğitim programının konusunu “pazarlama ve iletişim becerileri” oluşturacak. Eğitimde satış, pazarlama ve müşteri kavramları ele alınacak, pazarlamanın gelişim süreci, pazarlama karması ve stratejisi, müşteri iletişiminin önemi, ağ ve sosyal medya gibi önemli konularda alanında uzman eğitmenler tarafından bilgiler paylaşılacak.

19 Eylül Salı günü “Finansal Okuryazarlık” konu başlığı ile son bulacak olan eğitim atölyeleri hakkında bilgi veren NiTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu; “Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası tarafından kadın işletmelerine finansman ve danışmanlık desteği programı kapsamında yürütülen gelişim atölyeleri, Odamız ev sahipliğinde Niğde’de gerçekleştiriliyor. Eğitim atölyelerinin ilk bölümü kadın işletmecilerimizden ve yöneticilerimizden yoğun ilgi gördü. Katılımcılar eğitim sonunda bizlere memnuniyetlerini ilettiler.

Yarın gerçekleştirilecek olan ikinci eğitimin ve 19 Eylül Salı günü düzenlenecek olan son eğitimimizin de aynı verimlilikte geçeceğine inanıyorum. Katılımı ücretsiz olan gelişim atölyelerine kadın işletmecilerimizin ve yöneticilerimizin katılımlarını bekliyoruz” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Bu içerik korunmaktadır.