Nigdemiz.com

Ak Parti Niğde Belediye Meclis Üyeleri belli oldu

  • 19 Şubat 2019
  • 482 kez görüntülendi.
Ak Parti Niğde Belediye Meclis Üyeleri belli oldu

AK PARTİ NİĞDE MERKEZ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ VE İL GENEL MECLİS ÜYELERİ ASİL LİSTELERİ

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) belirlediği takvime göre AK Parti Niğde İl Başkanlığı, İl, İlçe, Belde Belediye Başkan Adaylarını, il genel meclisi üyesi ve belediye meclis üyelerinin listelerini Niğde ve ilçelerdeki Seçim Kuruluna teslim etti.

AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, 31 Mart Yerel Seçimlerinden büyük bir zafer elde ederek ayrılacaklarını, Niğde Merkez, İlçeler ve Beldelerin AK Belediyecilik hizmetiyle yönetileceğini belirtti.

AK Parti Niğde İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, AK Parti Niğde Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri  Asil Listeleri şu şekilde oluştu:

NİĞDE BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ

Başkan Adayı: Emrah Özdemir

1         MEVLÜT ŞAHİN                  -ZİRAAT MÜHENDİSİ

2         MUSTAFA GİRAY               – GAZETECİ İŞADAMI

3         ASIM ACAR                          – TURİZM – TAŞIMACILIK

4         MUSTAFA ÖZDEMİR        – AVUKAT

5         GÜLSÜM TEMUR               – EV HANIMI

6         YAHYA DÖKMETAŞ           – MALİ MÜŞAVİR

7         SEBAHATTİN ECEMİŞ       – İNŞAAT MÜHENDİSİ

8         ELİF AKTAŞ ÖZTÜRK         – AVUKAT

9         NEVZAT TÜRKAN               – DİN GÖREVLİSİ

10       ADNAN MENDERES TÜNER- İŞADAMI

11       BÜLENT SAYIN                    –  ESNAF

12       CENGİZ TUNCER                 – ÇİFTÇİ

13       AHMET TACİROĞLU         – YÖNETİCİ

14       NİZAMİ AYGÜN                  – ESNAF

15       SABRİ YILMAZ                     – İNŞAAT MÜHENDİSİ

16       ÖMER KILIÇ                        – ESNAF

17       METİN ÖZDOĞAN            – SERBEST MESLEK

18       FATİH KIZILKAYA               – GRAFİK TASARIMCISI

19       ÖMER YÜKSEL                    – MEKATRONİK TEKNİKERİ

20       HÜSEYİN İHTİYAR              – ESNAF

21       RAGIP EREN ERKILINÇ      – İNŞAAT MÜHENDİSİ

22       RECEP ŞENTÜRK                 – GIDA TOPTANCISI

23       YAŞAR KOŞAR                     – DEKORASYON

24       FİLİZ ASLAN                        – ÖĞRETMEN

25       BEYZA KUTLUSAN             – ÖĞRENCİ

26       MUSTAFA KURUDERE      – ESNAF

27       VEYSEL KOYUNCU             – ÇİFTÇİ

28       HAVA KAHRAMANER       – EV HANIMI

 

NİĞDE BELEDİYESİ KONTENJAN LİSTESİ

1         ARİF ARI  – SANAYİCİ

2         ERTAN ALTUNER – MİMAR

3         MİKAİL AKSUNGUR  – HARİTA MÜHENDİSİ

 

NİĞDE MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYELERİ SIRALAMASI

1         BÜLENT KÜÇÜKTUNA

2         ÖMER KILIÇ

3         NUSRET TEKSİN

4         AHMET DEMİRKOPARAN

5         ERDAL SARI

6         TAHA ZAĞLI

 

ALTUNHİSAR İL GENEL MECLİS ÜYELERİ SIRALAMASI

1         Nihat UYSAL

2         Şener TOSUNER

 

BOR İL GENEL MECLİS ÜYELERİ SIRALAMASI

1         FAHRETTİN ANIL

2         SÜLEYMAN YALÇIN

3         RAMAZAN DOKUZ

4         NURETTİN AKPOLAT

 

ÇAMARDI İL GENEL MECLİS ÜYELERİ SIRALAMASI

1         GAFUR KARACA

2         YASİN YILMAZ

 

ÇİFTLİK İL GENEL MECLİS ÜYELERİ SIRALAMASI

1         MUHSİN KOÇOĞLU

2         HÜSEYİN ASLAN

3         ERDOĞAN YILMAZ

 

ULUKIŞLA İL GENEL MECLİS ÜYELERİ SIRALAMASI

1         MAHMUT GÜVEN

2         AHMET PEKEL

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!