AK Yönetim İlk Toplantısını Gerçekleştirdi - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

AK Yönetim İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

  • 16 Ocak 2018
  • 386 kez görüntülendi.
AK Yönetim İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

13 Ocak tarihinde Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımı ile yapılan 6.Olağan Kongrede seçilen Yeni Yönetim, ilk toplantısını bir önceki yönetim kurulu ile birlikte Hasbahçem’de yaptı.

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Merkez İlçe Başkanı Ömer Kılıç, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Özdemir ve Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Temur’da toplantıya katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Mahmut Peşin; ‘’Ak Parti 6.Olağan il Kongresinde seçilen Yeni Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve bugüne kadar görev alan bir önceki Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile bir araya geldik. Ak Parti’ye büyük emekleri geçen kardeşlerimiz birçok seçimi büyük bir başarı ile atlattılar. Her seçimde Ak Partimizin ilimizde 1.parti olarak çıkmasında, başarı çıtasının yükselmesinde büyük emek sarf ettiler. Bu anlamda hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizler de devraldığımız bu bayrağı daha ileriye taşımak için özveriyle çalışacağız. Tüm kardeşlerimize şimdiye kadarki hizmetlerinden dolayı plaket taktim ettik. İnşallah bundan sonra da Ak Partimizin başarısı için çalışmaya devam edeceğiz. Yeni görev alan kardeşlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim mahcup etmesin’’ dedi.

Toplantıda sonra, bir önceki dönemde görev alan ve yeni listeye giremeyen teşkilat mensuplarına Mahmut Peşin tarafından plaket taktim edildi. Toplantıda birlik ve beraberlik görüntüsü dikkat çekti.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!