Aksaray Üniversitesi Yöneticileri Niğde’deydi - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Aksaray Üniversitesi Yöneticileri Niğde’deydi

  • 06 Ağustos 2018
  • 385 kez görüntülendi.
Aksaray Üniversitesi Yöneticileri Niğde’deydi

Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Sevilay Uslu Divanoğlu ile Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Abidin Ünal, Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar’ı ziyaret etti.

Görüşmede; her iki üniversiteye ait eğitim-öğretim çalışmaları ve bilimsel çalışmalar hakkında bilgiler verilmesinin yanı sıra ikili ilişkiler ele alınarak karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret; Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesinde Borsa İstanbul’un desteğiyle kurulan Finansal Eğitimi Uygulama Laboratuvarı (BİSTLAB) gezisi ile devam etti.

LABORATUVAR ZİYARETİ

Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Haluk Bengü tarafından, Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin ve beraberindekilere laboratuvar hakkında bilgiler verildi.

ŞEHRİN TARİHİ MEKANLARINA GEZİ

Niğde’nin tarihi yerlerinden Roma Havuzu gezisi ile devam eden ziyaret, Aksaray Üniversitesi öğretim elemanlarının gözetiminde Tyana (Kemerhisar) Antik Kenti kazı alanında yürütülen çalışmaların incelenmesinin ardından sona erdi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!