AKTAŞ BELEDİYESİ'NDEN ASKER ŞENLİĞİ - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

AKTAŞ BELEDİYESİ’NDEN ASKER ŞENLİĞİ

  • 15 Ekim 2018
  • 275 kez görüntülendi.
AKTAŞ BELEDİYESİ’NDEN ASKER ŞENLİĞİ

Niğde’nin Merkeze Bağlı Aktaş Belediyesi askere gidecek olan gençler için muhteşem bir uğurlama töreni düzenledi. Başkan Çamur askere gidip gelecek olan gençlere de geri döndüklerinde her türlü olanağın sağlanacağını söyledi.
Aktaş Kasabası Belediye Başkanı Yaşar Çamur’un katkısıyla gerçekleşen asker uğurlama şenliğinde 1998/4 tertip askerler aileleri ve sevdikleriyle bir araya gelerek doyasıya eğlendiler.
Hafta sonu gerçekleşen Asker Uğurlama Şenliği’ne kasaba sakinlerinin yanı sıra diğer kasabalardan davetliler, şehir merkezinden ve farklı illerden gelen misafirlerde katılım sağladılar.
Şenliğe ayrıca, Gölcük Belediye Başkanı Ramazan Tuncay, Konaklı Belediye Başkanı Maksut Özçelik , Niğde Esnaf Odaları Birliği Başkanı Alim Yeşil, diğer belde belediye ve köy muhtarları da katıldı.
Aktaş Belediyesi Belde meydanında düzenlenen şenlikte konuşan Aktaş Belediye Başkanı Yaşar Çamur; “Aktaş Kasabası halkını hep bir bütün olarak gördük bugünde burada bu bütünlüğü hep birlikte görüyoruz. Beldemizin pırıl pırıl gençleri bugün burada askere gitmenin heyecanını yaşıyor ve bizlere de yaşatıyorlar” dedi.
ASKER GENÇLERE SÖZ VERDİ
Konuşmasında Askere gidecek olan gençlere de seslenen Çamur: “Bugün buradan askere gidecek olan gençlerimiz askerlik vazifelerini tamamlayıp geri döndüklerinde Aktaş Belediyesi olarak kendilerine yeni hayatlarında bir çok imkanı sunacağım. Buna da buradan söz veriyorum” diye konuştu.
AMCIMIZ YASILI BELDELER ARASINA GİRMEK
devam eden konuşmasında Aktaş Beldesi’nin Türkiye genelinde önemli bir Belde olacağının da sinyalini veren Başkan Yaşar Çamur: “Amacımız Aktaş’ı Türkiye genelinde tanınan ve anılan bir yer haline getirmektir” dedi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!