Nigdemiz.com
buy Instagram followers

Aydoğan’dan Bölgeye Üst Geçit Önerisi

  • 22 Ekim 2019
  • 423 kez görüntülendi.
Aydoğan’dan Bölgeye Üst Geçit Önerisi

Niğde Belediyesi CHP Meclis Üyesi Erdal Aydoğan, geçtiğimiz gün yaşanan elim kazanın ardından Niğde Belediye Başkanlığı’na bir önergede bulunarak basın açıklaması yaptı ve diğer yandan Niğde’de görev yapan gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Aydoğan, kazanın gerçekleştiği bölgeye acilen karşıdan karşıya geçişlerinin kontrol altına alınması gerektiğini söyledi ve Üstgeçitlerin acilen yapılmasını talep etti

Niğde Belediyesi CHP Meclis Üyesi Erdal Aydoğan’ın Niğde Belediye Başkanlığına sunduğu önerge aynen şöyle: “Bildiğiniz gibi geçen hafta sonu Niğde-Bor caddesi üzerinde gencecik iki üniversite öğrencisini Trafik kazası sonucu kaybettik. Allah’tan rahmet diliyor, sevdiklerine başsağlığı diliyorum. Niğde’miz için acı bir tablo oldu. Yüreklerimizi dağladı. Bu bölgede birçok üniversite öğrencisi yaşadığı gibi yerel halkımızda ikamet etmektedir. Bu yolun işlek bir yolu olduğunu da düşündüğümüzde bu alanda karşıdan karşıya geçişte hiçbir güvenlik önemi olmadığı gün gibi ortadadır. Niğde’miz için büyük bir eksiklidir.

​Belediye Başkanlığımız olarak ilk başta Sabancı öğrenci yurdu önü başta olmak üzere bu yol üzerine belli aralıklarla Üst Geçiş yapılmasını ivedilikle öneriyorum.

​Ayrıca bu konunun önümüzdeki Kasım Ayı meclis toplantısı gündemine alınmasını, meclis üyesi arkadaşlarımızın da görüş ve önerileri doğrultusunda farklı projelerinde uygulanmasını sayın başkanlığınıza öneriyorum.

GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMASI

Kamuoyunun Bilgi Edinme ve Haber Alma ihtiyacını, Basın Meslek Etiği Çerçevesinde, Tarafsız,Doğru ve Hızlı bir şekilde karşılamak için, çok zor şartlarda bile mesai saati gözetmeden (gece-Gündüz) çalışan Fikir Emekçi arkadaşlarımın 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Kutlu olsun.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!