Belediyeden Öğrencilere Çorba İkramı - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Belediyeden Öğrencilere Çorba İkramı

  • 23 Ocak 2018
  • 322 kez görüntülendi.
Belediyeden Öğrencilere Çorba İkramı

Başkan Özkan; “Yüreği sıcak gençlerimize bizde sıcak çorba ikramımızla eşlik ettik.”

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan bütünleme sınav haftasının başlaması üzerine Ömer Halisdemir Üniversitesi’nde öğrenciler için Niğde Belediyesi tarafından yapılan çorba dağıtımına katıldı, kendi elleriyle öğrencilere çorba ikram etti.

Çorba ikramı öncesinde bir konuşma yapan Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Aydın Topçu; “Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan beyin önderliğinde sıcak bir çorba içmeye hepiniz hoşgeldiniz. Bugünün önemi kahraman Türk Milletinin temsilcisi olan ordumuzun kahpe terör örgütlerine karşı yapmış olduğu harekatın da inşallah zayiatsız bir şekilde Türk Milletinin zaferiyle sonuçlanır. Bunu da dilek ve temenniler içerisinde arz ediyorum. Sayın belediye başkanımıza özellikle teşekkür ediyorum. Hepinize afiyet olsun. Allah milletimizin birlik ve beraberliğini bugünlerimiz gibi soğuk günlerde sıcak bir şekilde bir arada tutmayı nasip etsin inşallah” dedi.

Ömer Halisdemir Üniversitesi Sabiha Şahenk Kütüphanesi önünde yapılan çorba ikramına katılan Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Yüreği sıcak gençlerimize bizde sıcak çorba ikramımızla eşlik edelim. Tabi bunlar bir vesile, önemli olan bir araya gelmek” dedi.

Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Anadolu’muz dünya coğrafyasının göz bebeği. Bütün medeniyetlerin beşiği olan tüm insanlığın huzur bulduğu komşumuz veya diğer coğrafyalardan kendi hükümdarlarının kendi idarecilerinin zulmünden ancak Anadolu’ya sığınırsak huzur buluruz diyen ve böyle Anadolu misyonunu bizim yaşadığımız çağda da ecdadımızın bize teslim ettiği misyonda devam ettiriyoruz. Sadece adalet, kardeşlik ve huzur diyoruz.  Anadolu böyle bir coğrafya ama dünyada biliyorsunuz huzur ve kardeşliği özellikle dünyada adalet olmasın diye başka kavimler başka milletler Anadolu’yu çökertmeye, yeniden bizi diz çöktürmeye çalışıyorlar. İşin özü bu. Şimdi kahpece yine sınırlarımızda o terör örgütleri bir ordu teşkil ederek güçlendirmek istiyorlar. Haddini bildireceğiz inşallah onlara. Bu coğrafyada yenilecekler bunlar. Arkalarında kendisini süper diye ilan edilen hangi güç olursa olsun bizim Allah’ı bir, Kuran’ı bir, secdesi bir, kıblesi bir Mehmetçiğimiz var. Hazreti Muhammed Aleyhisselam’ın ismiyle şereflendirilen bu ordunun karşısında hiç kimse süper değildir hiç kimse güçlü değildir. Güçlü olan haktır adalettir.  Bu duygu ve düşüncelerle gençlerimizi asker gibi görüyoruz. Allah askerlerimizi muvaffak eylesin, düşmanlarımızın gözünde onları daha heybetli göstersin inşallah. Yar ve yardımcıları olsun inşallah, gazamız mübarek olsun diyoruz ve her zaman ifade ettiğimiz gibi Ya Rabbim eğer düşmanlarımız ıslah olmazlarsa onları Kahhar ismi şerifinle kahru perişan eyle diye dua ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Belediye Başkanı Rifat Özkan öğrencilere kendi elleriyle çorba ikramında bulundu.

Yapılan ikramdan duydukları memnuniyeti dile getiren öğrenciler Belediye Başkanı Rifat Özkan’a teşekkür etti.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!