Borda Karne Heyecanı - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Borda Karne Heyecanı

  • 09 Haziran 2017
  • 419 kez görüntülendi.
Borda Karne Heyecanı

Bor İlçesinde büyükler öğrencilerin karne karne heyecanını paylaştı. 2016 – 2017 Eğitim döneminin sona ermesi ile birlikte Bor’da öğrenciler karnelerini aldı.

Bor Onur Ekemen Ortaokulunda düzenlenen karne törenine Bor Kaymakamı Abdullah Küçük,  Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin Özüdoğru, Kurum Müdürleri, Öğretmeler, Öğrenciler ve veliler katıldı.

Karnelerini alan öğrenciler mutluluğunu aileleriyle paylaşması renkli görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. Başarılı öğrencilerin aldığı taktir ve teşekkür belgeleri ailelerin duygu dolu anlar yaşandı.

Öğrenciler ve velilerin heyecanına ortak olan Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat mutlu olduğunu ifade ederek şunları söyledi: “ Yavrularımız geleceğin büyükleri olarak hedefleri doğrultusunda geleceklerini şekillendirirken, bizler de onlara daha iyi bir gelecek hazırlamak için çalışıyoruz.

Kimisi öğretmen, kimisi doktor, kimisi mühendis, belki de kimisi bir belediye başkanı, bir vali olacak. Yarın bu koltuklarda onlar oturacak, ülkenin kaderini onlar tayin edeceklerdir. Onlar ne kadar iyi yetişir, kendilerini ne kadar iyi yetiştirirlerse bizler inanıyoruz ki, şehrimiz de, ülkemiz de o kadar gelişecek, o kadar iyi yere gelecektir.” Açıklamasında bulundu. (Haber: Cüneyt ÖZDEMİR)


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!