Nigdemiz.com
buy Instagram followers

Elim Kazanın Ardından Niğde Emniyeti’nden Açıklama

  • 22 Ekim 2019
  • 512 kez görüntülendi.
Elim Kazanın Ardından Niğde Emniyeti’nden Açıklama

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü geçtiğimiz gün Niğde Bor yolu üzerinde meydana gelen ve 2 üniversiteli genç kızın öldüğü elim kazanın ardından bölgede eylül ve ekim aylarında gerçekleşen trafik denetim istatistiklerini açıkladı. Denetimlerde Eksiklikler olmadığı konusuna da değinilen açıklamada, bölgede ki istatistikler ve cezalarda yer aldı.

Emniyetten yapılan açıklama şöyle; ”

KAZA BİZLERİ DE DERİNDEN ÜZDÜ

“18.10.2019 Cuma günü saat 20.43 sıralarında Aşağı Kayabaşı Mahallesi Atatürk Caddesi Şok Market önünde meydana gelen trafik kazası tüm vatandaşlarımızı üzdüğü gibi bizleri de derinden etkilemiştir.

DENETLEMEDE EKSİKLİK YOK

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğümüzce yapılan denetlemeler noktasında herhangi bir eksiklik olmadığını kamuoyunun bilgisine sunmak üzere sadece Eylül ve Ekim ayı içerisinde Bor Yolu üzerinde yapılmış olan trafik denetimlerine ait istatistikler çıkarılmış olup; İl genelinde olduğu gibi Bor Yolu üzerinde de gerekli denetimlerimiz yapılmakta ve  yapılmaya devam etmektedir.

CEZALAR UYGULANDI

Bu kapsamda; Eylül ayında 3 bin 277 araç kontrol edilmiş, 963 sürücüye 418 bin 754 TL. Trafik İdari Para Cezası uygulanmıştır.

Ayrıca hız ihlali yapan 738 sürücüye 362 bin 392 TL. Trafik İdari Para Cezası uygulanmıştır. Ekim ayında (18 Günlük) 1 bin 720 araç kontrol edilmiş, 495 sürücüye 238.909 TL. Trafik İdari Para Cezası uygulanmıştır. Ayrıca hız ihlali yapan 396 sürücüye 213 bin 247 TL. Trafik İdari Para Cezası uygulanmıştır.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!